Park Stołeczny, Piotr vel Bocian, 06.05.2020 r. o 16:22
Bardzo dziękuję i zobaczenia

Tytuł może przyciągnie więcej osób, a piszę tutaj, bo na Ćwirku byłaby ta wypowiedź za długa:)

Minął bowiem już rok, a ja jeszcze tu funkcjonuję. Piszę „jeszcze”, bo mimo krótkiego czasu już dwukrotnie chciałem stąd zmykać nie odnajdując dla siebie miejsca, ale za każdym razem (świadomie lub nie) zostałem przekonany do pozostania na takich zasadach, na których chcę. Nie jestem bowiem w „środku” mikronacji, bo cały czas nie mam czasu, by się zapoznać dokładnie z historią i stać się jej częścią, ale na pewno jestem gdzieś na „obrzeżach” pisząc co jakiś czas luźne teksty. Zdaję sobie (już?) sprawę, że nie wszystkim odpowiadać mogą tematy i styl artykułów, ale tym bardziej dziękuję za wyrozumiałość.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi przez ten rok pomogli rozmową i czynem, a było ich wielu. Nie będę wszystkich wymieniał, tym bardziej, że trudno wszystkich ogarnąć - a to ktoś wpadł w szpony realiozy i nie wiadomo kiedy powróci, a to odszedł do innej v-krainy, a to ktoś został księciem lub nawet nie wie, że rozmową lub czynem pozytywnie na mnie wpłynął. Bardziej działa na mnie bowiem marchewka niż kij – dlatego wstawione czasem serduszko pod artykułami więcej zdziała niż propozycje stanowisk (dodatkowe obowiązki to dla mnie ten przysłowiowy kij).

Dzięki Wam czuję się tu coraz pewniej, chociaż przykro mi, ale nadal nie mam czasu odrobić lekcji z historii KS i pewnie będę miał wkrótce kolejne pytania :)

Dziękuję i do zobaczenia wkrótce, bo póki co się mnie jeszcze nie pozbędziecie :)


x55nhiu3.png
Dotacje
4 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: ramael, Guedes de Lima, Eugeniusz Maat, Piotr de Zaym, Timan Demollari, Filip I Gryf.
Serduszka
6 100,00 lt
Ten artykuł lubią: ramael, Guedes de Lima, Adam Jerzy Piastowski, Eugeniusz Maat, Wojciech Hergemon, Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Andrzej Fryderyk, Piotr de Zaym, Timan Demollari, Albert Jan Maat von Hippogriff, Joahim von Ribertrop von Sarm.
Komentarze
ramael
Dobrze, że jesteś. :) Walcz, walcz, potrzebujemy Cię! Życzę jeszcze wielu Sarmatnic!
Odpowiedz Permalink
Albert Jan Maat von Hippogriff
Wszystkiego najlepszego! Pamiętaj, że kto pyta, nie błądzi ;)
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Dokładnie, 1 rok jest naj(dziwniejszy)ciekawszy - dlatego do zobaczenia za rok! ;-)
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Nie martw się, wstyd się przyznać ale ja przez 13 lat się nie nauczyłem. :-D
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Najlepszego!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.