Unicorn Media Corporation, GdL, 21.05.2020 r. o 17:36
Przegląd Polityczny 21/05/2020 nr 182

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
Szanowni Czytelnicy,

W imieniu Unicorn Media Corporation i redakcji Przeglądu Politycznego mam zaszczyt zaprezentować Państwu pierwsze w historii płatne wydanie najpoczytniejszej sclavińskiej gazety. Jednocześnie mam zaszczyt przedstawić wszystkim stworzoną we współpracy z Kontik Corporation stronę internetową Unicorn Media Corporation, służącej do sprawnego zakupu kolejnych numerów Przeglądu Politycznego. Strona korporacji, jak również mechanizm do obsługi sprzedaży gazety jest w fazie testów. Stąd też, jeżeli zauważą Państwo jakiekolwiek odstępstwa od normy lub problemy z poprawnym funkcjonowaniem strony, proszę o zgłaszanie ich w formie komentarzy lub wiadomości prywatnych kierowanych bezpośrednio do mnie lub do firmy Kontik Corporation. Wierzę, że dzięki wiernym czytelnikom uda się stworzyć idealną platformę, która będzie cieszyć oko każdego kibicującego rozwojowi jednej z najstarszej sclavińskiej gazety.

IZthtgcr.png

Serdecznie zapraszam do zakupu! Cena wynosi: 500 lt.

Wierzę, że niewygórowana cena nie będzie stanowiła problemu dla chcących czytać Przegląd Polityczny. Liczę, że wdrożenie mechanizmu poboru opłat przyczyni się (choć w minimalnym stopniu) do pobudzenia sarmackiej gospodarki i zwiększenia wartości naszej sarmackiej waluty. By jednak zachęcić wszystkich do kupowania Przeglądu Politycznego deklaruję, że całkowity dochód ze sprzedaży gazety będzie trafiał na konto Fundacji Jednorożca, której celem jest finansowe wspieranie inicjatyw kulturowych przyczyniających się do rozwoju Księstwa Sarmacji. Wspomogliśmy już Czcigodną Juliette Alatriste organizatorkę Kongresu Znawców Rzeczy Niepotrzebnych, jak również Pana Felixa Polona organizatora konkursu #Sarmacja2020. Przy Waszej pomocy będziemy wspierać nadal.

0b8ANA65.png
Serduszka
8 426,00 lt
Ten artykuł lubią: Grzegorz Tomasz Jakub Czartoryski, Cillian Saerucaeg, Henryk Leszczyński, Arsacjusz Basenik, Eugeniusz Maat, Wojciech Hergemon, Filip I Gryf, Felix Polon von Sarm, Albert Jan Maat von Hippogriff, Joahim von Ribertrop von Sarm, BetelRigSun (Karol von Sarm), Laurẽt Gedeon I, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
BetelRigSun (Karol von Sarm)
Kupię to!
A widzieliście mój pierwszy artykuł?
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/12141/1
Odpowiedz Permalink
Eugeniusz Maat
Miło się czytało!
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
Cieszy mnie (i jako obywatela i jako członka rządu), że tego typu rozwiązania powstają. 500 lt to opłata symboliczna, a klimat przeczytania kupionej gazety jest dla mnie inny niż przeczytania artykułu w ramach publikacji DSG.

Gazeta - wiadomo - super jak zawsze. Strona ma jeszcze pewne bolączki - kodowanie nawala, opisy nie są gotowe - no i rozwiązanie z logowaniem takie mało pro. Albo stronka powinna wyświetlać czy zalogowano, albo w ogóle wywalić przycisk "zaloguj" i autoryzację realizować przy zakupie.

Sam zakup działa ok. Można by się zastanawiać, czy nie zrobić kodowanego adresu pliku (tak będzie można zgadywać adres numeru bez płacenia ;)), choć pewnie mało kto będzie kombinował za 500 lt. Można też pomyśleć nad abonamentem - tj. że płaci się określoną kwotę i ma się np miesiąc dostęp do wszystkich numerów (i nowych i archiwum).
Odpowiedz Permalink
Filip I Gryf
Zgadzam się z Przedmówcą w całości - a gazetkę zakupię za niedługo - żeby na spokojnie czytać najlepszą gazetę! ;-)
Odpowiedz Permalink
Felix Polon von Sarm
Najlepsza i najciekawsza gazeta wydawana w Sarmacji. :-D
Odpowiedz Permalink
Arsacjusz Basenik
@kaxiu dziękuję za wywiad :D. @GuedesDeLima no powiem Ci, że ten abonament to świetny pomysł.
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Świetne wydanie! Jak zawsze!
Odpowiedz Permalink
GdL
Bardzo dziękuję za pochlebne komentarze. Wszystkie uwagi zostaną przeanalizowane i wspólnie z @Kontik będziemy starać się ulepszać stronę i sam mechanizm poboru opłat. Byle do następnego. :)
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Cóż, cieszę się, że Przegląd się rozwija, jest super i w ogóle... Ale pierwszy raz Przegląd Polityczny nie przykuł mojej uwagi. Naprawdę, wydaje mi się, że wcześniej było lepiej... I mam nadzieję, że to po prostu jedno załamanie

Ale za to okładka - cudo!
Odpowiedz Permalink
BetelRigSun (Karol von Sarm)
https://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/12143/0

Kolejne wieści o asteroidzie!
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Niestety nie udało mi się kupić, bo wyskoczył tekst:
Cytuję:
Wyskaczyl jakis blad Puste dane do przelewu, bądź błędny nadawca.
:(
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
@MaHi Wystarczy się najpierw zalogować w systemie . . .
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.