Do zobaczenia.

Krótko: postanowiłem zakończyć swoją działalność w Sarmacji. Z powrotem docisnął mnie real, i w normalnej sytuacji to by spowodowało po prostu kolejną przerwę, ale przy okazji nastąpiły wiadome zmiany, które są dla mnie nie do zaakceptowania. A jednocześnie na moją krytykę, która jak na standardy mikronacji była naprawdę wyważona, poszła histeryczna reakcja w postaci pozwów. Ostatecznie, jesteśmy tutaj dla przyjemności, a gdy jej brakuje, to ciężko o inny motywator. A po takich wydarzeniach odechciewa się użerania…Można ten czas poświęcić na tyle przyjemniejszych rzeczy.

Mówienie o tym, że Hasseland chciałby wyrzucenia z Sarmacji jakiegoś regionu, bo były takie głosy, jest tak śmieszne, że nie wiem nawet, jak to skomentować. Rząd centralny powinien być partnerem, a nie więźniem regionów (regionu?), a do tego dążą obecne zmiany…
Ale – piszę ten tekst nie po to, żeby otworzyć nową dyskusję, ale żeby się pożegnać. Więc – dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować i tworzyć różne fajne inicjatywy, dzięki temu myślę, że to nie był stracony rok, ale jakieś tam nowe doświadczenie. Kasę, którą miałem na koncie, rozdałem, a na funkcje, które tego wymagają, wyznaczyłem p.o.
Do zobaczenia gdzieś w innych okolicznościach, mam nadzieję.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 605,00 lt
Ten artykuł lubią: Filip I Gryf, Eugeniusz Maat, Albert Jan Maat von Hippogriff, Joahim von Ribertrop von Sarm, Julian Fer at Atera, Piotr vel Bocian, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini, Piotr de Zaym, BetelRigSun (Karol von Sarm), Laurẽt Gedeon I, Jakub de Wizd.
Komentarze
Filip I Gryf
Szkoda Santi... mam nadzieję, że to będzie tylko ten "dłuższy odpoczynek". ;-)
Odpowiedz Permalink
Arsacjusz Basenik
Kto będzie Lordem?
Odpowiedz Permalink
Cris Menago
Przykre
Odpowiedz Permalink
Alfred Fabian von Hohenburg Tehen-Dżek
Cóż, mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Liczę, że jeszcze do nas wrócisz, bo Sarmacja bez ciebie już nie będzie taka sama - naprawdę wniosłeś bardzo dużo do życia zarówno Sarmacji jak i Hasselandu! Mam też nadzieję, że jeszcze kiedyś zagramy w szachy.
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Ileż to razy mnie już real dociskał i za każdym razem wracałem. Tego życzę. Powrotu właśnie.
Odpowiedz Permalink
Joahim von Ribertrop von Sarm
Cóż. Wielka szkoda. Liczymy, że jeszcze wrócisz!
Odpowiedz Permalink
Tutmozis Grenlandzki
Do widzenia.
Permalink
Tutmozis Grenlandzki
To kto się zajmie Gwardią Hasselandzką?
Permalink
Julian Fer at Atera
Nie wszystko da się przeskoczyć. Taki life. ;)
Odpowiedz Permalink
Santiago Vilarte von Hippogriff
Aktualizacja: nie mam już niestety możliwości edycji artykułu, więc żeby nikt nie miał wątpliwości: to, co napisałem, jest równoznaczne z rezygnacją ze stanowisk, jakie zajmowałem na dzień dzisiejszy. Osobno złożyłem parę dni temu rezygnację ze stanowiska ambasadora w Leocji i to już widzę jest potwierdzone w DP.
Odpowiedz Permalink
Piotr vel Bocian
Szkoda, chociaż jak najbardziej rozumiem. Mam nadzieję, że po uspokojeniu się sytuacji, zobaczymy Ciebie ponownie.
Odpowiedz Permalink
Piotr de Zaym
To jest pytanie, rzucone na wiatr, właściwie do nikogo. To jest tzw. disclaimer - nie kieruję tego do żadnej konkretnej osoby i jeśli ktoś poczuje się urażony, to będzie mi bardzo przykro.
CZY O TO WAM CHODZIŁO?
Cieszycie się? Zadowoleni? Wasze na górze?
Odpowiedz Permalink
Kuba Hogh-Sedrovski
Żałuję, iż opuszcza Pan Sarmację w momencie w którym real mnie dociska, niemniej będę Pana godnym następcą na stolcu Posła.

Życzę powrotu!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Szkoda że doczekałem takiego momentu, mam nadzieję że niedługo powrócisz. Odpocznij i nabierz nowych sił :) mówię zatem DO ZOBACZENIA. Dobrze mi się z Tobą współpracowało, dawno nie miałem tak dobrego podkomendnego; a współpraca na szczeblu Centralnym- tylko pozazdrościć.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.