Książęta-Seniorzy popierają Alberta Felimi-Liderskiego!

Niechętnie się wypowiadam, bo zamierzałem sobie zrobić od tego wszystkiego co najmniej dłuższą przerwę. Natomiast po pierwsze widzę, że w dobrym tonie jest, aby o kandydatach wypowiadały się osoby nieaktywne (im bardziej zmumifikowane tym lepiej), więc nadaję się idealnie, a po drugie – jednak podejrzewam, że prędzej czy później wrócę, i miło by było, żeby było do czego.

Spodziewałem się, że Albert faktycznie posiada jakieś legendarne doświadczenie i rozeznanie polityczne, natomiast po liście poparcia – śmiem wątpić. Nie można oczywiście popierającym odmówić doświadczenia, a znamienitej części zwłaszcza w przedmiocie rozwalania gospodarki, czy też fałszowania wyborów, ale wydawało mi się, że kandydat inaczej widzi swoje rządy.

Cóż prosty człowiek jestem z Księstwa na teutońskim zadupiu, więc zamiast dłuższego eseju daję jedynie niżej króciutki komiks o wartościach jakie stoją za kandydaturą Alberta i przesyłam pozdrowienia.

s46Raq8X.jpg
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: ramael.
Serduszka
4 621,00 lt
Ten artykuł lubią: ramael, Joanna Izabela, Adi Alatristé, BetelRigSun (Karol von Sarm), Alexander Rose, Joahim von Ribertrop von Sarm, Aleksander Damian Chojnacki.
Komentarze
Karolina Aleksandra
No ale w sumie to JKW Michał Feliks nie jest diukiem Felimi-Liderskim. W sensie, popiera kandydaturę diuka i pewnie dość za nią lobbuje, ale diuk Felimi-Liderski jednak nie miał nic wspólnego ze sprawą JKW Filipa Gryfa.
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
To też nie jest to atak na diuka FL. Raczej poddanie pod wątpliwość autorytetu niektórych osób które go popierają... żeby ktoś nie pomyślał, że wszyscy Książęta Seniorowie to połączenie Zawiszy Czarnego i Longina Podbipięty.
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
@Karolina JKW Michał Feliks nie był również JKW Filipem I Gryfem. Tak samo diukiem Felimi-Liderskim nie jest żaden z pozostałych podpisanych. Ale w takie bajki, że go poparli, a on nic nie wiedział, co za miła niespodzianka i nic wspólnego z popierającymi nie ma, to naprawdę... uwierzą tylko najwięksi naiwniacy.


Wydawało mi się, że to oczywiste, a za twoją sprawą musiałem ponownie się zalogować i odpisać. I odpierając ewentualne dalsze zarzuty, bo nie mam ochoty się na okrągło logować i wylogowywać - owszem, będę głosować na AFa i bynajmniej nie będę udawać, że to nie jest wyraz poparcia.

Nowy Książę powinien rządzić sam, a nie znowu stać pod płaszczykiem seniorów i ich interesów.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Tak samo można uznać Markiza poparcie, że AF będzie pod Waszym płaszczykiem rządził. Kompletnie bez sensu.
Ale ta cała sytuacja pokazuje czemu mi tak dobrze bez mikronacji. Trzymajcie się cieplutko i wszystkiego najlepszego wszystkim. Pa pa.
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
@Hugo Obawiam się, że na tronie książęcym miałbym problem kontrolować nawet samego siebie :D.
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Ale to chyba o to w polityce chodzi, żeby jeden szukał poparcia a drugi (i jego zwolennicy) punktowali słabe strony i jego i popierających.
Jak się wszyscy będą chwalić i krytykować jedynie poprzez uwypuklenie pozytywów przeciwnika to będzie mocno nienaturalne.

Cała dyskusja toczy się w granicach kultury i rozsądku.
Odpowiedz Permalink
GdL
@Hugo jak można nie tęsknić za mikroświatem WKW?! :)
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian Chojnacki
@GuedesDeLima każdy tęskni
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.