Park Stołeczny, Karol Khartoum, 05.03.2012 r. o 03:30
List otwarty Khartouma ws. konfliktu

Kochani!
W związku, ze sprzecznymi doniesieniami nt. konfliktu. Pozwólcie, że wyjaśnię parę rzeczy. Otóż nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że rozpętałem konflikt na mapie. Jestem jego przyczyną i owszem. Jednak, chciałbym wskazać Wam na fakt, że po pojawieniu się informacji o pakcie o nieagresji ataki z mojej strony (będąc w gwardii WO) ustały nie tylko wobec Teutonii, ale także wobec wszystkich pozostałych mieszkańców Księstwa. Wcześniej atakowałem kogo się dało, ale ataki miały charakter czysto prywatny i nie wiązały się z działalnością MO, czy jakąkolwiek inną. Raczej z prostą zabawą… „ja atakuję Was, Wy mnie” i tak w kółko. Nie można powiedzieć, żeby tamte ataki przyczyną tego co się dzieje teraz na mapie.
Natomiast, powodem ataków i całego konfliktu jest za to moja przeprowadzka do Teutonii, która primo wywołała nadmierną reakcję PMK(co prawda pojedyńczą, potem to już zemsta na Bakusiu :D), secundo sprawiła, że kaw. Gauleiter Kakulski uznał mnie za wroga, pomimo mojego zapewnienia, że nie będę działał przeciwko niemu po mojej przeprowadzce. Jeszcze w dniu moich przenosin do Złotego Grodu Gauleiter zaatakował jako pierwszy. Uciekłem mu, ale później udało mu się mnie pokonać. Wczoraj wieczorem w Złotym Grodzie miały miejsce niezliczone ataki na mieszkańców inspirowane właśnie przez Gauleitera. Jedyne co mieszkańcy ZGR mogli zrobić, to się bronić. Do dzisiaj nie miała miejsca żadna ofensywna akcja Złotego Grodu przeciwko osobom postronnym, a w zasadzie także tym, które w konflikcie biorą udział.
Dziś osobiście odpowiedziałem na ataki, nie oszczędziłem osób postronnych to prawda, ale Gauleiter i jego pomagierzy zrobili wczoraj w ZGR dokładnie to samo co ja dziś w Grodzisku i Ciuad de Bravo, więc to kaw. Kakulskiemu, jako pierwszemu, należy przypisać zasługę rozpowszechnienia tej strategii.
Dlaczego właściwie konflikt wybuchł? Wiadomo, chodzi o miecze Wandy, na których Kakusiowi bardzo zależy ;). Ja osobiście też chciałem sobie na nich dorobić, ale nie za wszelką cenę :) i gdy pojawił się pakt o nieagresji przestałem czynić jakiekolwiek starania w tym kierunku. Pozostaje mieć nadzieję, że jak już Gauleiterowi się uda to się podzieli z tymi, którzy mu pomogli :D, po równo, bo wszyscy równie zasłużyliście na taką nagrodę. Żeby nie było niedomówień poniżej lista zasłużonych, którzy po zwycięstwie Gauleitera powinni się do niego zgłosić po nagrodę :D, gratulujemy (lista osób, które do tej pory brały udział w konflikcie, być może z czasem się wydłuży):
[li]1) PMK[/li]
[li]2) Ignacy Chojnacki de Ruth[/li]
[li]3) Grigorij[/li]
[li]4) Fryderyk von Hohenzollern[/li]


Hmm… no ładnie, na razie, wychodzi po 185 634 lt na głowę :D.
Gau, pamiętaj, nie powinien pozostać bez nagrody nikt, kto przyczynia się do Twojego sukcesu ;).

(-)Karol Khartoum
Ostatni Morvańczyk
Samozwańczy Wielki Laird Morvan
Morvan Garda Ghinearál

Post Scriptum: W związku, z komentarzem kaw. Kakulskiego muszę dodać fragment skierowany specjalnie do niego:

Po pierwsze, gratuluję zdobycia kolejnego miecza :P. Po drugie, w swoim komentarzu, w którym zarzucasz mi kłamstwa i przeinaczenia sam mówisz o umowie między nami. Wskazuje to, że konflikt, który powstał miał podłoże czysto osobiste i to w imię swoich osobistych korzyści, jak się wyraziłeś "dowodziłeś" atakiem na ZGR i rozpętałeś ten konflikt. Nie zaprzeczysz, że nawet jak już przeszedłem do ZGR próbowałem załatwić sprawę polubownie. Odmówiłeś. Kwestia kto rozpętał ten konflikt powinna być już bezsporna :D. Po trzecie, już o tym pisałem, ale napiszę jeszcze raz, bo to ważne- wiedziałeś o pakcie o nieagresji z Teutonami, a przy zawieraniu umowy, nie tylko nie powiedziałeś mi o nich, ale również zgodziłeś się na ataki na Michaela, planowałeś lub czyniłeś starania w kierunku pogwałcenia paktu i wywołania konfliktu. Właśnie ten element postawił naszą umowę pod wielkim znakiem zapytania.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Helwetyk Romański
Dokonano zmiany treści artykułu, w trybie art. 7 ust. 1 Ustawy Sejmu nr 146 o prefektach, z następującym uzasadnieniem: Ochrona danych osobowych. ;-)
Odpowiedz Permalink
Karol Khartoum
Wybacz PMK, zapędziłem się z tymi nazwiskami :D
Permalink
Gauleiter Kakulski
Zbiór teutońskich kłamstw i przeinaczeń :)

"Gauleiter Kakulski uznał mnie za wroga, pomimo mojego zapewnienia, że nie będę działał przeciwko niemu po mojej przeprowadzce."

Uznałem za wroga, bo bez słowa ostrzeżenia złamaliście zaproponowaną przez siebie umowę wojskową i zmieniliście sojusze, na wycelowane we mnie, z czym się nie kryliście.

"Wczoraj wieczorem w Złotym Grodzie miały miejsce niezliczone ataki na mieszkańców inspirowane właśnie przez Gauleitera."

Jest to kłamstwo. Ja jedynie dowodziłem powierzoną im operacją, niczego nie inspirowałem.

"Do dzisiaj nie miała miejsca żadna ofensywna akcja Złotego Grodu przeciwko osobom postronnym, a w zasadzie także tym, które w konflikcie biorą udział. "

Kolejne kłamstwo. Przed wczorajszą Bitwą Narodów zostałem zaatakowany w Czarnolesie przez skoordynowane siły ZG i tylko i wyłącznie podróżując w celu uniemożliwienia im ataku wylądowałem w Eltdorfie, skąd rzut kamieniem do ZG.

"Dziś osobiście odpowiedziałem na ataki, nie oszczędziłem osób postronnych to prawda, ale Gauleiter i jego pomagierzy zrobili wczoraj w ZGR dokładnie to samo co ja dziś w Grodzisku i Ciuad de Bravo, więc to kaw. Kakulskiemu, jako pierwszemu, należy przypisać zasługę rozpowszechnienia tej strategii."

Kolejne kłamstwo :) Strategię tę po raz pierwszy zastosował stronnik ZG Jakub Bakonyi, w Wielkich Oczach.

"Wiadomo, chodzi o miecze Wandy, na których Kakusiowi bardzo zależy ;)"

Konflikt wybuchł, bo zaproponowaliście układ w sprawie mieczy Wandy (WY go zaproponowaliście), który potem złamaliście zmieniając sojusze i wymierzając je przeciw mnie.
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
BIJ TEUTONA!
Odpowiedz Permalink
Karol Khartoum
Po pierwsze poinformowałem Cię o tym, że mam zamiar rozmawiać w tej kwestii z Michaelem, więc nie zarzucaj mi, że nie ostrzegałem. Nie odpowiedziałeś na to. Po drugie, to nie była umowa wojskowa, tylko raczej biznesowa :P. Po trzecie, nie mam żadnych ustaleń z von Lichtesteinem w sprawie mieczy. Ustalenia dotyczyły mojego zamieszkania w Złotym Grodzie, więc w zasadzie umowa między mną a Tobą nie została zerwana przeze mnie. Wszak to Ty wg. jej ustaleń miałeś atakować zarówno Bakonyia jak i Michaela. W dodatku, wiedziałeś o pakcie o nieagresji, a zgodziłeś się na takie ustalenia. To prawda Bakuś zaczął rozpowszechniać tą strategię.
Permalink
Karol Khartoum
Baa... to wszystko jest bez znaczenia, bo istotną kwestią jest to, że to jest nasz prywatny konflikt, a nie walka pomiędzy GiS i Teutonią, o czym wszędzie starasz się przekonywać :P.
Permalink
Gauleiter Kakulski
W prywatny konflikt włączył(eś/ się) nieprywatny Lichtenstein i zrobiliście z tego wojnę, gdy po raz kolejny napadł na członka Gwardii MO WO. Masz genezę konfliktu.
Odpowiedz Permalink
Karol Khartoum
Ja o żadnym ataku na członka Gwardii MO WO, po ogłoszeniu paktu nie słyszałem. Przed moimi rozmowami z Lichtensteinem nie było konfliktu, powstał, gdy się dowiedziałeś, że się przeniosłem. Wczorajszy atak na Ciebie także miał charakter prywatny, nie Teutonia kontra GiS, a Lichten+Khartoum (dwie prywatne osoby) kontra Gauleiter nienależący do żadnej gwardii.
Permalink
Markus Arped
PIOTR MIKOŁAJ, TANGO DOWN!
Zabrany łup: 9221 gr.
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Hehe, Wy atakujecie prywatnie, a my wszczynamy wojnę, tak?

Teutońskie hipokryty.
Odpowiedz Permalink
Karol Khartoum
My wczoraj zareagowaliśmy prywatnie na Twoje ataki z przedwczoraj :P.
Permalink
Karol Khartoum
Muszę zamieścić sprostowanie: Gau też nie wiedział o żadnym pakcie o nieagresji ;).
Permalink
Yupeng Beijin-Zhao
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.