Park Stołeczny, Karol Khartoum, 08.03.2012 r. o 09:03
Konkursy, konkursy!

Niedługo Zapomniana Sarmacja opublikuje pierwsze materiały dotyczące tego co wydarzyło się w KS przez ostatnie 10 lat, a o czym wiele osób już zdążyło zapomnieć. Pojawią się artykuły wygrzebane ze starej prasy, oraz teksty dotyczące historii poszczególnych krain. Mam także nadzieję, że będę tu mógł opublikować Wasze wspomnienia związane z KS. Za każdy tekst, który zostanie opublikowany przewidziane są nagrody, o czym trochę niżej. Wypociny proszę słać na adres: zapomniana.sarmacja@gmail.com. W temacie proszę wpisać: Konkurs wspomnienia.

Aby młodzi Sarmaci nie poczuli się pokrzywdzeni ogłaszam równocześnie drugi konkurs. Chciałbym abyście przedstawili swoje pierwsze dni w Księstwie Sarmacji, niekoniecznie prozą :). Liczy się inwencja i poczucie humoru. Zasady konkursu takie same jak wyżej i niżej :D, z tym, że proszę aby w temacie wpisać: Konkurs pierwsze dni w KS.

Prace konkursowe proszę przesyłać do 20 maja. Te które jury, w składzie: Karol Khartoum, uzna za ciekawe będą publikowane od razu, spośród nich wybrane zostaną najlepsze. Ogłoszenie wyników odbędzie się 25 maja br., czyli w rocznicę powstania Księstwa. Pula nagród przewidziana na oba konkursy nie jest z góry ustalona, zaczynamy od 80 000 ?. Dochody z tantiem oraz wpłaty otrzymane od sponsorów będą powiększać pulę początkową. Podział całej kwoty pomiędzy konkursy wynosi pół na pół. Za I miejsce przewidywane jest 30% kwoty przypadającej na konkurs, II miejsce to 20% tej kwoty, a III miejsce to 10%. Pozostałe 40% zostanie podzielone po równo pomiędzy uczestników, których teksty będą opublikowane.

Ponadto, ogłaszam konkurs na logo instytucji Zapomniana Sarmacja.
Logo powinno kojarzyć się z tym co w KS już przeminęło. Nie chciałbym, jednak, krępować Waszej kreatywności niepotrzebnymi instrukcjami, liczy się przede wszystkim własna inwencja :). Za wysiłek każdy dostanie ode mnie 100? (premię za wysiłek wypłacam raz, co by nie dostać od kogoś 500 podobnych grafik :D) :).
Wymiary loga- ograniczenia takie jak dla każdej grafiki profilowej.
Zgłoszenia również przysyłajcie na adres: zapomniana.sarmacja@gmail.com
W temacie proszę o wpisanie: Konkurs logo. Prace proszę przesyłać do 24 marca.
Rozstrzygnięcie konkursu 25 marca.

Zwycięzca otrzyma 10 000 ?!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Fryderyk von Hohenzollern
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.