Park Stołeczny, Przemysław Provenzano, 27.08.2011 r. o 11:06
KS Hergolien

KS Hergolien - FC Grodzisk 2 - 1 (1 - 0)

W ten gorący wieczór na Lokan Arenie wybiegły dwie ofensywnie nastawione drużyny. KSH-FC Grodzisk.
W składzie KSH bez zmian. Piłkarze wyjątkowo skupieni i jeszcze pewnie mają w głowach słowa trenera. Drużyna FC Grodzisk także skupiona lecz na ich twarzach maluje się lekki uśmiech. Czyżby planowali jakąś niespodziankę ?

Sędzia gwiżdże i w ten oto sposób zaczęło się spotkanie. Kibice KSH dopisali w frekwencji widać, że cały stadion jest zapełniony co do jednego miejsca.
2 minuta spotkania po pięknej akcji w polu karnym drużyna FC Grodzisk fauluje naszego zawodnika. Sędzia bez wachania wskazuje jedenastkę. Do piłki podchodzi Valeriano Taddei. Strzela i... niestety przestrzelił..
Szkoda ponieważ ta bramka rozkręciła by ten mecz. 23 minuta spotkania. KSH nadal ewidentnie przeważa na boisku i zagraża bramce rywala. 25 minuta - pięknym uderzeniem z pola karnego popisuje się Olaf Jankowski. Asustował mu Loke Sandberg.
Piłkarze KSH widząc, że przeciwnik trochę się cofnął, zaczął grać kombinacyjnie próbując zmylić defensywe rywala. KONIEC pierwszej połowy. Posiadanie piłki 60-40 dla KSH.

Druga połowa rozpoczęła się tak jak pierwsza. 48 min- pięknym strzałem w okienko popisał się Abdallah Mohamedi.
2-0 dla KSH. Kibice zaczęli skandować "Jeszcze jeden!!"
I stało się! 78 min gola strzelił Nikos Amantidis.. chwila ale to bramka dla F Grodzisk.. Kibice chyba żałują swoich słów Ale mecz kończy sie ostatecznie wynikiem 2-1. Dzięki temu zwycięstwu KSH zajmuje 2 pozycję w lidzę i traci do lidera 3 pkt.
Mamy przewagę 2 pkt nad FC RatTeam Nadzieja która odpowiednio zajmuje 3 miejsce.

Frekwencja: 28 521
bohater meczu: Xose Pereda