Park Stołeczny, Przemysław Provenzano, 27.08.2011 r. o 09:01
Podział pkt w SLP

Boty z Morwenau - KS Hergolien 1 -1 ( 0-0 )

Mecz wyjątkowo nudny. W pierwszej połowie 2 strzały w stronę naszej bramki skierowała drużyna gospodarzy. Na nasze szczęście bramkarz wyszedł z nich z tarczą. Nasza drużyna pomimo ofensywnego stylu gry często gubiła piłkę. Nasi piłkarze nie kwapili się do większego wysiłku..
Druga połowa dała nadzieję kibicom KSH. Nasza drużyna strzeliła na bramkę 3 razy z tego
piłkę do siatki w 81 minucie skierował Calum Sandeman. Drużyna Botów w drugiej połowie strzeliła 4 razy i w doliczonym czasie gry wyrównała wynik spotkania.
Jednym słowem nasza drużyna nie pokazała się dzisiaj z najlepszej strony. Zawodników czeka poważna rozmowa.. jeżeli chcemy się liczyć w najwyższych rozgrywkach, nasza gra musi wyglądać bardzo dobrze. Musimy atakować, stwarzać sytuacje strzeleckie i zmusić przeciwnika do biegania za piłką. Dzisiaj wyglądało to zupełnie inaczej.. Mam nadzieję, że chłopcy sami wiedzą, że to nie był dobry mecz w ich wykonaniu.

Posiadanie piłki:
I połowa: 66 - 34
II połowa: 64-36

bohater meczu: ?
najlepszy gracz KSH: Valeriano Taddei

Przepraszam wszystkich przybyłych kibiców KSH za tak bezpłciową grę naszego zespołu. Zapraszam serdecznie na następne spotkanie ligowe przeciwko Synom Wandy.
Mecz zostanie rozegrany na naszym stadionie o godzinie tej co zwykle czyli 20:30.
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Leszek de Ruth
I bardzo dobrze! :D Dzięki temu KS Byki po wygranej nad Spartą Sclavia 0:3 prowadzi w tablei I Ligi z sześciopunktową przewagą nad drugim KS Hergolien :)
Odpowiedz Permalink
Przemysław Provenzano
czy ja wiem czy tak dobrze :)
Permalink
w każdym bądź razie gratuluje zwycięstwa nad Spartą.
Permalink
Dla mnie dobrze :D Chociaż jak pomyślę co czeka mnie w wypadku ewentualnego awansu... "Andrzej, rety, jeju...".
Miało być "Andrzeju", literówka :D Przydałaby się opcja edycji postu...
Heh nie taki diabeł straszny jak go malują ;p Byki świetnie sobie radzą więc w ekstraklasie pewnie utrzymałyby się w środku tabeli.
Permalink
No o ile uda nam się szczęśliwie dowieźć obecny stan tabeli do końca sezonu, to można liczyć na wzrost umiejętności kilku piłkarzy, acz nie ma co się na to za bardzo nastawiać - wiadomo, że bywa różnie. Tym samym możliwości wzrosną, ale to samo dotyczy konkurencji. Trzeba też liczyć na łut szczęścia - w sekcja Byków grająca w Lidze Królewskiej po pięciu kolejkach z kompletem punktów prowadzi w najwyższej lidze, a rywale są silniejsi.
myślę, że awansu nikt Wam już nie odbierze.. chyba że przegracie z kontuzjami. Planujesz jakieś wzmocnienia pod koniec sezonu?
Permalink
To się zobaczy na koniec sezonu :) Napewno coś w ataku trzeba zrobić, ale tu się jeszcze zastanowię co konkretnie. Fajnie by było, jakby obrona jeszcze się wzmocniła - tutaj poczekam do wzrostu umiejętności.
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie także nasze drużyny się spotkają w meczu ligowym :) Ja też postaram się wzmocnić i zaatakować z jeszcze większym impetem.
Permalink
No Twój potencjał jest zdecydowanie większy od mojego - na podniesienie swojego zespołu do poziomu umiejętności Twoich piłkarzy potrzebuję jeszcze ze dwa sezony. Przypomniało mi się co muszę zrobić z obroną - pomyśleć o odmłodzeniu. Wiem, że obrona za młoda być nie może, ale jak się zapomnę, to nagle będę musiał wszystkich emerytów wymienić na młodszych.
Potencjał większy, ale mimo to wyniki nie do końca są zadowalające.. ;)
Permalink
Kwestia doświadczenia :) Ja Ci powiem, że po tym, jak w debiutanckim sezonie wygrałem II Ligę i awansowałem wyżej, to i zdarzało się przed spadkiem bronić. Na szczęście się udawało utrzymać, a teraz doświadczenie procentuje.
Juz nie raz sie przekonalemk ze doswiadczenie odgrywa olbrzymie znaczenie.. ten manager rozni sie od innych.. niby taki niepozorny a wciaga;p
Permalink
To fakt :D Kurde, odwaliłem jak mieliśmy dwumecz w Pucharze - zapomniało mi się ustawić taktykę na mecz rewanżowy i o awansie mogłem zapomnieć :D Ale to chyba taka klątwa - nigdy jeszcze nie awansowałem do drugiej rundy, a gram już kilka sezonów.
To czemu od razu nie zapisałeś nowej taktyki na nasz mecz? :)
Permalink
Myślałem, że uda mi się na bieżąco :D Nie mam w zwyczaju ustawiać taktyki "na zaś". Acz dziś tak zrobiłem, bo w weekend będę na bezinterneciu, a mecze bardzo ważne mnie czekają. Tzn. ważne jak każde inne, ale punktów tracić nie można :D