Park Stołeczny, Jeremiasz Winchester, 28.08.2011 r. o 06:49
Odbudowa Scrios atha Morvan

I stało się! Scrios atha Morvan po wielu latach orhadzkiej okupacji wraca w pełni glorii i chwały do Sarmacji!

Nie żeby go wcześniej w Księstwie nie było, ale mieszkać z skrajnie nacjonalistycznymi buntownikami morvańskimi pod jednym dachem mieszkać się nie dało. Żołnierze Książęcych Sił Zbrojnych mogą coś o tym powiedzieć, bo sami brali udział w walce z tą brudną hołotą roszczącą sobie prawa do Krainy Sarmackich Jezior przez kilka ostatnich lat, aż w końcu przegonili ostatniego radzieckiego terrorystę. Morvan i Scrios atha Morvan (gród dawniej znany również jako Morwieniec) znowu w pełni należy do Sarmacji, a w jego odbudowie w końcu nikt nie przeszkadza!

A wszystko to dzięki mężnej postawie Jeremiasza Winchestera który obwołał się Taoiseachem Scrios atha Morvan i z własnej kiesy sfinansował odbudowę miasta, a w dalszej perspektywie również i okolicznych terenów.

A to wszystko z pomocą Teutońskich przyjaciół, ekscelencji diuka Michaela von Lichtensteina, Namiestnika Teutonii oraz Przemysława "Shofera" Provenzano. Dziękujemy!

Mamy nadzieję że nastaje długa era spokoju dla Scrios atha Morvan i całego rejonu morvańskiego i że w końcu należycie się on rozwinie i zajmie ponownie swoje miejsce wśród znakomitszych regionów Sarmacji.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Albert Felimi-Liderski.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.