Park Stołeczny, Markus Arped, 30.08.2011 r. o 10:19
Rozpoczynamy pomaganie

usmieszekwtrojwymiarze.jpg
Myślę, że wielu obywateli, którzy wiedzą o powstaniu fundacji "Idź naprzód", nic nie dowiedzieli się jeszcze o posiadanych przez nas środkach. Moi drodzy, pragnę Was zawiadomić, iż na cele charytatywne pozyskaliśmy 25 000 libertów z prywatnego skarbca Jego Książęcej Mości Piotra II Grzegorza. Z początku ta suma wydawała mi się niewielka, lecz biorąc pod uwagę Rozporządzenie o finansach publicznych i to, że jeśli większość osób zagłosuje za nim, to każdy nowy obywatel dostanie 10 000 libertów, postanowiłem rozpocząć działalność już dzić. Dodatkowo mam do zaoferowania 10 000 akcji w Kopalniach Awiańskich.

Niegdyś JKW Piotr Mikołaj zadał mi kilka pytań, na które teraz publicznie chciałbym odpowiedzieć. Między innymi są to:
1. Jakie będą kryteria ubiegania się o pomoc fundacji? Ilu osobom planuje Pan udzielić wsparcia, w jakiej wysokości i postaci?
2. W jaki sposób zamierza Pan docierać do potencjalnych adresatów pomocy?

Ad. 1. Pomoc fundacji udzielę każdemu, kto napisze stosownie długi wniosek (przynajmniej 5 zdań) i wyśle go do Markusa Hergemon-Euskadiego (AE336), w którym jasno określi, na co przeznaczy pieniądze, dlaczego akurat on ma je otrzymać i przedstawi dalsze swoje plany w Sarmacji. Wsparcia pragnę na początku udzielić tylko pięciu osobom, i wcale nie muszą to być nowi mieszkańcy. Każdej z tych osób pragnę dać 5000 libertów i 2000 akcji w Kopalniach Awiańskich. Po złożeniu wniosku należy uzbroić się w cierpliwość; na jego rozpatrzenie mam 7 dni.
Ad. 2. Do potencjalnych adresatów pomocy zamierzam docierać poprzez moją mamę, Kasię Hergemon-Euskadi, która razem ze mną będzie prowadziła tę fundację. Jej zadanie będzie polegało na witaniu każdego nowego Sarmaty w odpowiednim dziale na forum i oferowanie mu pomocy za złożeniem odpowiedniego wniosku. Starym Sarmatom, no cóż, pozostanie ten artykuł w rotatorze.

To tyle z mojej strony. Zachęcam do składania wniosków.

Pozdrawiam,
Założyciel Fundacji "Idź naprzód",
Markus Hergemon-Euskadi
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
225,00 lt
Ten artykuł lubią: Mikołaj Torped.
Komentarze
Jeremiasz Winchester
Myślę że napiszę wniosek, a co mi szkodzi ;)
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Tak zgadza się, jeśli mój syn nie będzie dostępny, wszyscy nowi mieszkańcy mogą się również zwracać do mnie wraz z napisanym wnioskiem, który ja potem przekażę memu synowi.
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
Zgadza się. Bardzo proszę o składanie wniosków, gdyż każdy z pewnością zostanie rozpatrzony.
Odpowiedz Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.