Rada Ministrów, Ivo Karakachanow, 04.09.2011 r. o 04:33
Znak graficzny dotacji

Znak graficzny informujący o dotacji


Zgodnie z art. 5 ust. 1 Rozporządzenia Kanclerza o finansach publicznych z dnia 30 sierpnia 2011 r., „Twórca inicjatywy, na realizację której przyznano dotację, zamieszcza we wszystkich jej materiałach znak graficzny informujący o przyznanej dotacji, określony przez Kanclerza”.

Poniższy znak należy umieszczać we wszystkich materiałach inicjatywy, czy to publikowanych na Forum Centralnym, czy też w Złotej Wolności. W miarę możliwości prosimy o bezpośrednie linkowanie do pliku zamieszczonego na serwerze Księstwa Sarmacji. W przypadku potrzeby umieszczenia znaku w innym miejscu, np. serwisie internetowym, prosimy o kontakt z Kanclerzem za pośrednictwem prywatnej wiadomości.

Zgodnie z art. 5 ust. 3 rozporządzenia, dotacja podlega zwrotowi w wysokości 50% w przypadku nieumieszczenia znaku informującego o otrzymanym dofinansowaniu.

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=244&t=3822

dotacja-flaga-600.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Jeremiasz Winchester
IMHO znak powinien być jakiś taki bardziej klimatyczny i mieć własne, indywidualne logo jak np. Projekt Kapitał Ludzki.
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Kapitał Ludzki akurat nie ma indywidualnego logo. To logo Narodowej Strategii Spójności.
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Natomiast istotnie, pod katem ewentualnej zmiany prosimy o linkowanie do pliku zamieszczonego na serwerze. Z tym, że symbol na pewno nie będzie „indywidualny” o tyle, że musi wyraźnie wskazywać na państwowy charakter dotacji. Liczba możliwych symboli: barwy/flaga, godło, mitra jest ograniczona.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.