Gazeta Teutońska, Karolina Aleksandra, 10.06.2012 r. o 09:34
Rozstrzygnięcia konkursów

konkursy.png
Ostatnio Gazeta Teutońska ogłosiła dwa konkursy. Nadeszła pora na oficjalne ogłoszenie wyników. Za opóźnienia serdecznie przepraszamy.

W pierwszym konkursie, ukrytym pod pierwszą częścią cyklu literackiego publikowanego przez Gazetę, można było wygrać pięć tysięcy libertów. Haczyk polegał na znalezieniu sposobu na wygraną. Podpowiedź brzmiała: Przypatrz się instytucji Gazety Teutońskiej :-).

Uważny Czytelnik, który z podpowiedzi skorzystał, mógł zauważyć, że opis instytucji Gazety się zmienił. Po kliknięciu na "czytaj dalej" przy tymże opisie, można było zobaczyć tekst o treści: Pierwsze trzy osoby, które napiszą do Karoliny von Lichtenstein jakąkolwiek wiadomość, wygrają pięć tysięcy libertów.

Uważni i odrobinę bogatsi Czytelnicy to: Mikołaj diuk Arped-Muzyk (dzięki któremu redakcja odkryła, iż w tytułach przelewów nie można użyć dwukropka), Ignacy bnt Chojnacki de Ruth i Simon kaw. Villee. Nagrodę pocieszenia dostał także Karol bar. Khartoum za wskazanie lokalizacji zdjęcia wykorzystanego w nagłówku opowiadania. Twierdzi on także, że wiedział, jak wygrać normalną nagrodę -- ale podobno mu się nie chciało. Cóż, nie zweryfikujemy tego teraz, niestety ;-).

Drugi konkurs polegał na stworzeniu awatara dla instytucji Gazety Teutońskiej. Prace można było składać w tym wątku. Z okazji skorzystało trzech Sarmatów: Simon kaw. Villee, pan Szymon Przeworski i pan Ryszard Nowicki -- któremu serdecznie gratulujemy zapału, gdyż zgłosił on aż trzy prace. Dodatkowa nagroda za to niedługo dotrze. :-) Dziękujemy pięknie wszystkim za udział! Przelewy z pięcioma tysiącami libertów za udział już poszły.

Co do pierwszego miejsca, wybór nie był łatwy, ale trzeba było go dokonać. Ale do rzeczy -- pierwsze miejsce przyznajemy kawalerowi Villee za przejrzystość i prostotę awatara. Jest już on ustawiony w instytucji, wprawdzie trochę przycięty, ale na dniach powinno to zostać poprawione. Nagroda w wysokości trzydziestu tysięcy libertów dotrze do laureata niedługo.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim za udział w konkursach i zapraszamy do lajkowania oraz czytania Gazety Teutońskiej!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Karol Khartoum, Mikołaj Torped, Simon Villee, Ignacy Urban de Ruth, Szymon Chojnacki de Ruth.
Komentarze
Ryszard Paczenko
Dziękuję bardzo!
Dla mnie zapał droższy od pieniędzy :-)
Odpowiedz Permalink
Szymon Chojnacki de Ruth
Gratuluję konkurencji !!! :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.