Park Stołeczny, Guedes de Lima, 23.07.2011 r. o 06:14
Przegląd Polityczny nr 111

Przegląd Polityczny 19/07/2011

33x98xi.png

jfksid.png

oftt9z.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Guedes de Lima
Super ten nowy system. Zapraszam do komentowania! :)
Odpowiedz Permalink
Wojciech Hergemon
Hmm, albo mnie przerasta obsługa tej gazety, albo obrazki są w za małych wymiarach ;)
Odpowiedz Permalink
Yaraeh Euskadi
Ach te nowe technologie...
Permalink
Piotr II Grzegorz
Bardzo się cieszę z korzystania z systemu. Skoro już jesteśmy przy wymianie międzynarodowej - to pisałem - i piszę szczerze: że system jest elementem polityki Sarmacji i ma jej służyć, przy czym w mojej ocenie stosunki z krajami kręgu kultury sarmackiej są priorytetem dla Sarmacji i współpraca leży w interesie zarówno Wandystanu / Trizondalu / Sclavinii jak i Sarmacji - skoro ścisła unia polityczna napotkała na problemy, być może rozwiązaniem byłaby współpraca gospodarcza. Do przemyślenia.
Odpowiedz Permalink
Yaraeh Euskadi
Wasza Książęca Mość, pragnę przypomnieć o BRC, która również należy do sarmackiego kręgu kulturowego. Zwłaszcza, iż jest to przynależność pierwotna, a nie wtórna. Biedna Republika Ciprofloksji od dnia założenia jest obarczona sarmackim grzechem pierworodnym, co rzutowało na jej powstanie jak i rozwój. Chociaż jest to państwo wciśnięte, by nie powiedzieć rzucone w samym sercu Orientyki to zdecydowanie bliżej z Siemianowic jest do Grodziska czy Bytowa, niż do Wiednia, bądź Kaharonei.
Permalink
Wojciech Hergemon
Jako, że przeczytałem już sobie na stronach Sclavinii - muszę się doczepić, w dodatku nie do Przeglądu, lecz do cytowanej w nim Bramy Sarmackiej.
Z pierwszej strony - "W myśl zapisów traktatu..." O ile się nie myle traktat jako że nie jest osobą fizyczną nie mógł zrobić żadnych zapisów ;). Poprawnie by było np. "W myśl postanowień traktatu..."

Wielkim plusem systemu jest to, że rozwiązuje on problem BS.
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Wasze Ekscelencje! To tylko testowe wydanie starszego numeru Przeglądu Politycznego. Sam z ciekawości testowałem możliwości publikacji tutaj, stąd też małe obrazki. Kolejne numery oczywiście będą podparte odnośnikami do większych stron mojej gazety. :)

P.S. Dziękuję za cenną uwagę panie Hergemon. Pozdrawiam serdecznie! :)
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
Co do BRC - owszem podobnie jak np WRM czy KNT - to też SKK, tyle że pisałem o państwach, z którymi mamy nawiązane stosunki, co jest kryterium obiektywnym, niezależnie od całej sympatii mojej dla BRC.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.