Gazeta Teutońska, Karolina Aleksandra, 16.08.2012 r. o 12:05
Reporterzy na tropie

Ostatnio do redakcji Gazety Teutońskiej zaczęły docierać niepokojące plotki o tajemniczym spotkaniu osób z tak zwanej Grupy Trzymającej Władzę. Wedle relacji naszych informatorów, miałoby się ono odbywać w Krakowie, prowincjonalnym mieście Gellonii i Starosarmacji, skąd — według legendy — miał się wywodzić założyciel Gellonii.

Na spotkaniu na szczycie miałyby być dyskutowane sposoby dyskryminacji Teutończyków i Scholandczyków w Księstwie. Rzecz jasna, jest to temat, którego nie możemy przegapić.

— Jakie spotkanie? — reaguje zdziwiony Kanclerz Arped-Muzyk na nasze pytanie, podobnie jak tona innych znanych Sarmatów, łącznie z hrabią Levengothonem. Ale my nie damy się zwieść i do Krakowa dojedziemy, i zdamy potem relację! Każdy Sarmata, Scholandczyk, Teutończyk, Baridajczyk, Wandejczyk, a nawet Gellończyk — oni wszyscy mają prawo wiedzieć, o czym dyskutuje władza i wyrazić swoją opinię na ten temat!

Nasi redaktorzy nie mogą przegapić takiej okazji do zobaczenia spotkania na szczycie i zdobycia wielu tajnych informacji. Perspektywa dowiedzenia się, kto z kim i jak to się robi jest bardzo kusząca! Telefon komórkowy w dłoń, aparat fotograficzny w drugą — i się wybieramy! Gdybyśmy nie wrócili, wiecie, kogo za to winić.

A jeśli plotki o spotkaniu okażą się trefne... to przynajmniej zwiedzimy miasto.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Mikołaj Torped, Piotr II Grzegorz, Jack von Horn, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Noemi Nightshadow, Fryderyk von Hohenzollern, Lanigiria von Graudenz, Tomasz Ivo Hugo, Goglez Pajzano, Irmina de Ruth y Thorn.
Komentarze
Mikołaj Torped
Nadal nie wiem o czym mowisz. Dyskryminacja jest.ostatnio powaznym problemem, dlatego za. celowe uwazam powolanie do zycia ministerstwa dyskryminacji. Nie moze byc tak ze mniejszosci scholandzka, teutońska i heteroseksualna są dyskryminowane nieefektywnie, na tym odcinku potrzeba profesjonalizacji podejmowanych działań. Moze Hodża I coś na to zaradzi?
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Obstawiam, że Pan kanclerz chce powiększenia rady ministrów o kolejnych ministrów i ich zastępców ?
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Tak, docelowo chcialby, aby w RM zasiadali wszyscy aktywni obywatele KS, poniewaz uwazam ze jest to sluszne i koniecZne!
Odpowiedz Permalink
John Rasmusen
Postuluję aby w następnej aktualizacji Syriusza można było robić stołki dla RM! :P
Odpowiedz Permalink
Julia von Levengothon
Liczę, że relacja będzie zawierała wiele, wiele zdjęć!
Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Ja też zamówiłem miliony zdjęć i okrzyk "Niech żyje Karakachanow Junior"!
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.