Przegląd Prasy

Stalowy pocałunek
Gonzorcjum Drysontalzgye


Stalowy pocałunek to opowieść o sześćdziesięcioletnim kapitanie ulsańskiej policji z mało posterunku przy ulicy Palmowej 45. Ten trizondalski funkcjonariusz kiedyś był policyjnym negocjatorem ale po wysławieniu się w ważnych misjach zdecydował przenieść się do najspokojniejszego posterunku w całym Trizondalu. Kapitan dowiaduje się że jego syn, generał policji, ma aresztować człowieka znanego jako Książę Złodziei. Czy akcja się uda?

A tymczasem na prowincji...
Sorvanno


W tym artykule Namiestnik Michał Jerzy Hass opisuje sytuację w Sclavinii. Po sprzeciwie Sarmatów Pan Hass odwołał plany zmiany stolicy z Eltdoratu na Sorvanno jednak Sorvanno zostanie siedzibą władz prowincji. Osobiście nie rozumiem dlaczego Pan Hass troszczy się bardziej o swoją komturię niż o swoją stolicę... ale przynajmniej coś się dzieje. Artykuł reklamuje nową atrakcje prowincji Sclaviński Park Narodowy stworzony przez Pana Roberta Berga. Cieszę się że trzej aktywni obywatele Sclavinii coś robią i życzę Panom Hass, Berg oraz de Hoenhanim nowych pomysłów na rozruszanie prowincji!

Tragedia. Kanclerz rujnuje AnM
Rada Ministrów


27 Października Ministerstwo Infrastruktury, promocji i dyskryminacji dokonało reformy systemu Artykułów na Medal. Aby wyeliminować zgłaszanie artykułów przez autorów oraz przez „SPAMerów AnMowych” każdy artykuł musi otrzymać co najmniej 5 zgłoszeń aby ministerstwo dziedzictwa narodowego dostało wniosek do rozpatrzenia. Niestety, w wyniku późnej godziny i zmęczenia Kanclerz wpisał błędne zapytanie do bazy danych co spowodowało utracenie danych o Artykułach na Medal. Jeżeli ktoś chce aby jego artykuł znalazł się na liście AnM może zostawić komentarz z linkiem do tego artykułu pod opisanym artykułem Rady Ministrów.

Dekonspiracja postulatów
Ruch dla Regionów


W tym artykule Pan Michał Jerzy Hass prezentuje projekt nowego sarmackiego stronnictwa politycznego Ruchu dla Regionów. To stronnictwo polityczne uważa że samorząd jest bardzo ważną częścią życia w Sarmacji oraz że samorządy trzeba wspierać. Aby motywować prowincje Sarmacji do działania Ruch dla Regionów chce ustawić Tygodnie Prowincjonalne podczas których prowincje będą mogły prezentować inicjatywy oraz promować się. Aby ułatwić komunikację pomiędzy rządem oraz mieszkańcami Ruch dla Regionów chce utworzyć Radę Samorządową. W dodatku, Ruch dla Regionów chce zatrzymać nowych mieszkańców w Sarmacji i w tym celu zamierza utworzyć Urząd Pracy oraz aplikację dla nowych mieszkańców w której chętni mogą odpowiadać na pytania na temat Księstwa i otrzymywać liberty za poprawne odpowiedzi.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Julia von Levengothon, Piotr II Grzegorz, Irmina de Ruth y Thorn, Karolina Aleksandra, Markus Arped, Goglez Pajzano, Adi Alatristé, Ignacy Urban de Ruth, Vladimir von Hochenhaüser, Jan Magov-Zaorski.
Komentarze
Piotr II Grzegorz
Potrzebne, w szczególności dla kogoś kto wszystkiego nie czyta na bieżąco. Przyznam się, że niektórych artykułów w całości z uwagi na realne obowiązki nie czytałem.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.