Pierwsza rocznica osadnictwa w Ciuad

rocznica.jpg

Równo rok temu, umiłowany El Gubernatore podpisał dekret na mocy którego możliwe stało się osadnictwo sarmackie w Ciuad de Bravo. Od tego czasu Republika Południowego Baridasu stała się istotną częścią Księstwa Sarmacji. Charakterystyczna kultura, język i zwyczaje przebojem zdobyły serca milionów, które przybyły na ziemie południa.

W związku z rocznicą, zajebisty magistrat postanowił, aby obchody trwały nie jeden, a siedem dni. Rozpoczynamy je dzisiaj, zakończymy 14 listopada - każdego dnia publikując szczegółowe relacje. Możemy od razu zdradzić, że największe pierdolnięcie nastąpi ostatniego dnia (sekretarz El Gubernatore wie o co chodzi!).

Jako Najukochańszy El Presidente, Słońce Ciuad, Wielki Motorniczy pragnę złożyć wszystkim południowym baridajczykom serdeczne życzenia, zgodnie ze staro wandejskim "Dziwki, koks, tajski boks". Przez miniony rok, zrobiliśmy bardzo dużo - ale to nie wszystko na co nas stać. Jeszcze nas wszyscy zobaczą!


(+) Grigorij Ronnie baron Karakachanow Junior herbu Doktryny,
El Presidente Ciuad de Bravo, Pierwszy Orban Bananopesztu,
Cocainista banano La Militia el Regulo
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Adi Alatristé, Ivo Karakachanow, Adrian Jasiński, Mikołaj Torped, Fryderyk von Hohenzollern, Markus Arped.
Komentarze
Leszek de Ruth
Z tej okazji mam dla was prezent, szklany didlo-banan:

41WV5%2BHxN-L._SL500_AA300_.jpg
Odpowiedz Permalink
Adi Alatristé
Nie przesadźcie z kokainą!
Odpowiedz Permalink
Adrian Jasiński
Niech żyje przyjaźń Mandragoratu Wandystanu z Republiką Południowego Baridasu!
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.