Park Stołeczny, Mikołaj Jan, 15.10.2011 r. o 12:13
Zmiana u steru

Na dość pośpiesznie zwołanej konferencji prasowej w siedzibie SIC! było stosunkowo niewielu reporterów, a także mało członków partii. Mimo to w sali im. Księcia Unisława na podwyższenie wszedł dotychczasowy Prezes wicehrabia Wiśnicki.

-Witam państwa o tej dość później porze i dziękuję za przybycie. Jakiś czas temu zapowiedziałem mój urlop od polityki w Sarmacji. Z tego też względu, a także zgodnie ze statutem stronnictwa, w ostatnim czasie w siedzibie SIC odbywały się rozmowy odnośnie przyszłości stronnictwa a także tego, kto będzie nim kierował po mojej rezygnacji.
Dziś nadszedł czas by ogłosić, że kolejnym prezesem SIC! będzie Michael diuk von Lichtenstein. Ja natomiast zgodnie z zapowiedzią udaję się w cień, skąd będę na spokojnie obserwować wydarzenia w Sarmacji. Od tej pory w sprawach stronnictwa proszę kontaktować się wyłącznie z diukiem. Dziękuję i żegnam
.

Po tych słowach wicehrabia opuścił mównicę i udał się w sobie tylko znanym kierunku.


Nowemu Prezesowi składam serdeczne gratulacje i życzenia powodzenia. Ciao!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Ignacy Urban de Ruth
Hm... Reorganizacja - to brzmi ciekawie. W takim razie czekamy na kolejna potyczkę. :)
Odpowiedz Permalink
Adrian Jasiński
Jestem ciekaw gdy diuk von Lichtenstein zostałby kanclerzem po ewentualnym zwycięstwie wyborczym to by dalej był Namiestnikiem Teutonii? Nie wyobrażam sobie aby na czele Teutonii stał ktoś inny niż diuk von Lichtenstein.
Permalink
Andrzej Swarzewski
Patriotyczna Liga Narodowa składa gratulacje nowemu prezesowi SIC! i życzy owocnej pracy. Liczę na prawicową współpracę naszych partii :)
A eksprezesowi składamy podziękowania za dobra pracę i życzymy sukcesów.
Odpowiedz Permalink
Michael von Lichtenstein
Dziękuję serdecznie :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.