Park Stołeczny, Guedes de Lima, 14.12.2012 r. o 08:42
Wystartowała Aleja Zasłużonych!

Aleja Zasłużonych Królestwa Sclavinii


Dzięki hojności Ministra Gospodarki Królestwa Baridasu, kawalerowi Xian oraz dzięki powszechnej akceptacji Namiestnika Królestwa Sclavinii oraz ogółu posłów Konstytuanty wystartował projekt długo oczekiwanej Alei Zasłużonych Królestwa Sclavinii!

Aleja Zasłużonych Królestwa Sclavinii w Mieście Stołecznym Eldorat została powołana do życia, aby skupiać życiorysy i informacje o Sclavińczykach, którzy swoją działalnością w szczególny sposób wpłynęli na kształt państwowości sclavińskiej. Jest to instytucja elitarna - aby się tu znaleźć, wymagana jest zgoda Namiestnika i Konstytuanty Królestwa Sclavinii. Z tego powodu członkostwo w Alei jest jednym z najwyższych zaszczytów, jakie Sclavińczyk może otrzymać.

Aleja Zasłużonych Królestwa Sclavinii kontynuuje tradycje Alei, która powstała w maju 2007 roku. Początkowo jej istnienie regulowała ustawa, która jednak wraz z dołączeniem do Korony Księstwa Sarmacji straciła moc obowiązującą. Od tego czasu istnienie tej instytucji nie było normowane prawnie. Dnia 19 listopada 2008r. do Laski Marszałkowskiej Sejmu wpłynął prezydencki projekt ustawy o Alei Zasłużonych. Siedzibą wówczas odnowionej Alei stał się Nowy Kotwicz.
Konkurs na oprawę graficzną Alei
Informacja dotycząca konkursu na grafiki Alei Zasłużonych

Aleja Zasłużonych Królestwa Sclavinii ogłasza konkurs na pakiet grafik , które upiększą i uatrakcyjnią formę publikacji. Kolejno chodzi o zaprojektowanie oficjalnego logo, podłużnego banneru którym posługiwałaby się Aleja oraz userbarów tematycznych. Liczymy tutaj na kreatywność projektantów. W związku z hojnością kawalera Xian, mam zaszczyt poinformować, że na zwycięski projekt czeka nagroda w kwocie 30000 libertów. Projekty prosiłbym nadsyłać jako wiadomość prywatna na forum centralnym na konto Guedes de Lima. Konkurs trwać będzie do 13 stycznia 2013 roku.


Dyrektor Alei Zasłużonych,
Guedes bnt de Lima
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Vladimir von Hochenhaüser, Andrzej Swarzewski, Irmina de Ruth y Thorn, Tomasz Ivo Hugo, Jan Magov-Zaorski, Karolina Aleksandra, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Ivo Karakachanow, Ignacy Urban de Ruth.
Komentarze
Tomasz Ivo Hugo
Idę sobie, patrzę, a leją zasłużonych ;)
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Dorzucę 50 tysięcy lt da zwycięskiego projektu.
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Bardzo dziękuję! Wierzę, że jeszcze przed końcem 2012 roku w Alei Zasłużonych pojawią się pierwsze biografie. Będę mocno tą kwestię forsował w Konstytuancie! :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.