Park Stołeczny, Jurand Swarzewski, 16.12.2012 r. o 12:09
Stop polityce nienawiści

Wydarzenia, które miały miejsce w ostatnich dniach, a mianowicie wszelkie ataki na Narodową Sarmację ze strony przeciwników politycznych w naszym odczuciu są nie na miejscu. Mało tego, ukazują tylko i wyłącznie jednobiegunowość prowadzenia polityki tj. agresywnego wpływania na wyborcę. Nie zgadzamy się z takim podejściem i zapewniamy, że to się nie zmieni. Nasza polityka opiera się na merytorycznych dysputach na tematy ważne dla państwa a nie udowadnianiu, że "moja prawda jest mojsza niż twoja". Takie zachowania do niczego nie prowadzą i powodują anarchię oraz demoralizację, wśród młodzieży Sarmackiej.

Moi drodzy, polityk, to reprezentant ludu. Naprawdę chcemy udowodnić, że społeczeństwo sarmackie przyzwala na chamstwo i demoralizację? My mówimy temu stanowcze nie! Wszyscy jesteśmy ludźmi inteligentnymi, więc potrafimy przekonywać do siebie i swojego zdania innymi sposobami niż, jak zauważyłem najpopularniejszym z nich, krzykiem. Pomimo tych wszystkich licznych głosów krzyczących w oddali, że nic nie wiemy i nic nie potrafimy będziemy propagować swoje idee, ponieważ w nie wierzymy. A najgroźniejszą bronią w dłoniach ludu są właśnie idee.

Nasi przeciwnicy stosują inną broń, jakże odmienną od naszej. Preferują ataki ad personam. Usiłują nas sprowokować i wciągnąć w swoje gierki, lecz nie zdają sobie sprawy z tego, że wiara w nasze poglądy jest silniejsza. Nasze stronnictwo jest ponad podziałami, nie szukamy swoich interesów w polityce, życie bez niej jest przyjemniejsze. Niestety, świat bez polityki nie istnieje, a nie może ona trafiać w nieodpowiednie ręce, gdyż nieodpowiedzialność może się źle zakończyć. Dlatego my używamy argumentów, argumentów nie mających na celu przekonania do siebie wyborców poprzez udowadnianie, ze "oni są jeszcze gorsi od nas". Nie mamy takiej potrzeby ponieważ, jak wspomniałem wcześniej, jesteśmy ponad podziałami.

Spokojna zrównoważona polityka, wysoka kultura osobista i przede wszystkim merytoryka, to właśnie Narodowa Sarmacja!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Maria von Primisz, Andrzej Swarzewski, Gauleiter Kakulski, Markus Arped, Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Paulus Buddus, Gotfryd Slavik de Ruth, Mikołaj Jan.
Komentarze
Ignacy Urban de Ruth
EDYCJA TEKSTU! Takiego bloku (w dodatku niewyjustowanego) nie da sie czytać! arghhh
Odpowiedz Permalink
Maria von Primisz
Swietny tekst, ale zgadzam sie z panem de Ruth. Jurand zedytuj to bo wyglada i czyta sie okropnie
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Otóż to. Escola Secundaria cały czas otwarta:) Nauczę paru chłytów
Odpowiedz Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Nie chcę wyjść na szerzącego mowę nienawiści, ale nie pamiętam ny NS kiedykolwiek cokolwiek merytorycznie analizowało...
Odpowiedz Permalink
Jurand Swarzewski
Tak na szybko wrzucałem bo film oglądam, przepraszam najmocniej ;]
Permalink
Ivo Karakachanow
Odpowiedz Permalink
Jurand Swarzewski
Mam poczytać poradniki? Czy zapraszasz mnie do przyłączenia się? ;]
Permalink
Ivo Karakachanow
Przeprowadzimy kursik pod kątem formatowania. Samo pisanie jest (o ile mogę oceniać) ok:)
Odpowiedz Permalink
Jurand Swarzewski
Cieszę się ;] I dziękuję.
Permalink
Maria von Primisz
Teraz jest duzo lepiej :-)
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Iście merytoryczny tekst:P Mowa nienawiści, ad persona etc.... Wszyscy źli i NS jedynie dobrzy? Tak wynika z tego tekstu panie Jurandzie. Niestety jeśli chodzi o merytorykę to jeszcze się nią nie wykazaliście. Jedynie co wam dobrze wyszło przedstawienie swoich postulatów programowych (pomimo że z niektórymi się nie zgadzam) i udział w debacie wyborczej. Po za tym nie widzę nigdzie indziej z waszej strony rzeczowej debaty. Przykro mi ale odwołania do takich haseł jak "mojsza -twojsza", kompletnie nic nie da.
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
Akcja "Każdy może mieć serduszko", Panie Swarzewski?
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Czyny, nie obietnice. :)
Odpowiedz Permalink
Jurand Swarzewski
" Jedynie co wam dobrze wyszło przedstawienie swoich postulatów programowych (pomimo że z niektórymi się nie zgadzam) i udział w debacie wyborczej." Panie Fryderyku, sam Pan sobie zaprzecza.
Permalink
Andrzej Swarzewski
No, a myśmy innych działań wyborczych nie podejmowali niż program wyborczy i udział w debacie. No jeszcze przemówienie przedwyborcze. A przed atakami na nas możemy się bronić? Według mnie i tak zrobiliśmy to z klasą, bo mogliśmy w inny sposób Wam odpowiedzieć. Ale jednak ja się przyzwyczaiłem a pozostali działacze NS w realu też wyznają poglądy za które są napiętnowani, więc Wasza zachowanie nie jest dla nich dziwne.
Odpowiedz Permalink
Jurand Swarzewski
Napiętnowani to przesada ;]
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.