Park Stołeczny, Adrian Jasiński, 02.01.2013 r. o 06:32
Manifestacja w Grodzisku

2 stycznia 2013 roku około godziny 12:00 grupa Wandejczyków zebrała się w Grodzisku aby wziąć udział w manifestacji zorganizowanej przez obie partie Komunistyczną Partię Sarmacji i Komunistyczną Partię Sarmacji (wandów). Manifestanci przyjechali do Grodziska głównie z Genosse-Wanda-Stadt oraz z Ciuad de Bravo. Manifestanci protestowali przeciwko dyskryminacji mniejszości wandejskiej. Według Wandejczyjków przedmiotem dyskryminacji jest odrzucenie poprawki do nowelizacji ustawy o obywatelstwie sarmackim która do aktywności w Księstwie Sarmacji zaliczyła również aktywność na Liście Dyskusyjnej Mandragoratu Wandystanu. Protestujący wykrzykiwali hasła m.in. "Stop dyskryminacji Wandejczyków!", "LDMW musi być miejscem publicznym" i "Wandofobia szkodzi".

Podczas demonstracji I sekretarz KC KPS(w) Paulina Paweł Ciupak ostro skrytykowała podstawę posłów która doprowadziła do odrzucenia poprawki która miała do aktywności w Księstwie Sarmacji doliczyć także aktywność w Liście Dyskusyjnej Mandragoratu Wandystanu. Stwierdziła że LDMW jest centrum życia Mandragoratu Wandystanu i nieuwzględnienie postów w LDMW do licznika aktywności jest jej zdaniem dyskryminacją Wandejczyków. Zaapelowała do władz aby zaprzestali dyskryminacji mniejszości wandejskiej i domagają się respektowania jej praw. Manifestanci nosili flagi Mandragoratu Wandystanu oraz sztandary Komunistycznej Partii Sarmacji oraz Komunistycznej Partii Sarmacji (wandów).

Manifestacja zakończyła się pod budynkiem Sejmu około godziny 14:30.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: P.N.W, Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Adrian Jasiński, Paulus Buddus, Piotr II Grzegorz, Paviel Gustolúpulo, Defloriusz Dyman Wander, Gwałcibór Katiusza Ubinkov, Katiuszyn Rewoluty Lepki, Andrzej Swarzewski.
Komentarze
Adrian Jasiński
Zachęcam do polubienia mojego artykułu. Nie możemy być bierni wobec dyskryminacji Wandejczyków i socjalistów! Ten kto lubi artykuł ten jest prawdziwym socjalistą i Wandejczykiem!
Permalink
Piotr II Grzegorz
Cytuję:
Ten kto lubi artykuł ten jest prawdziwym socjalistą
A to nie polubię :*
Odpowiedz Permalink
Paviel Gustolúpulo
Po sąsiedzku zostawiam kupe hajsu.
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Byłem, masa ciepłych chłopców do wyrwania!
Permalink
Adrian Jasiński
Już 9 osób polubiło mój artykuł. Brawo!
Permalink
Ryszard Paczenko
Lista publiczna, miejsce publiczne, dom publiczny...
A to ma być W-S-P-Ó-L-N-E!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.