Park Stołeczny, Jurand Swarzewski, 30.01.2013 r. o 12:49
Obchody Urodzin JKM w Eldoracie

Mieliśmy pisać to wcześniej jednak ludność Eldoratu okazała się bardziej rozrywkowa niż przypuszczać mogliśmy i obchody zakończyły się dopiero przed momentem.

img_1511_3.jpg

Zatem zaczniemy od tego, że skoro świt, jak tylko słoneczko wyjrzało zza horyzontu na ulicę wyległy tłumy ludzi. Na przedzie peletonu maszerowały 3 dziewice.Dwie z nich niosły pięknie oprawione portrety Księcia, natomiast środkowa pełnowymiarowy i "pełnowagowy" pomnik (oczywiście wspomagało ją 2 mężczyzn, aby nie nosiła takiego Ciężaru sama, nie żeby JKM był ciężki ). Po 6 godzinach marszu, gdyż obejść należało wszystkie ulice Eldoratu, dotarli na główny plac. Tam składając hołd umieszczono pomnik JKM. Następnie poczęstowano wszystkich darmową grochówką wojskową, ugotowaną przez KSZ,za co im serdecznie dziękujemy.

img_1511_4.jpg

Po obiedzie rozpoczęły się zabawy. Nasz Starosta Andrzej Swarzewski specjalnie na tę okazję sprowadził cyrk obwoźny. Byli miotacze płomieni, magicy, wróżbiarze oraz tatuażystki które tatuowały podobizny Księcia. Na sam koniec odbyły się koncerty "dziewcząt Sclavinii" oraz "Eldorackich misiaczków". Po obu koncertach ludność powinna się rozejść, lecz ktoś puścił muzykę z magnetofonu i zabawa trwała nadal.

Zatem mimo iż artykuł ukazuje się już po urodzinach, chcieliśmy naszemu umiłowanemu Księciu złożyć najserdeczniejsze życzenia.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Irmina de Ruth y Thorn, Konrad Hohenstauf, Markus Arped, Piotr II Grzegorz, Vladimir von Hochenhaüser, Guedes de Lima, Maria von Primisz, Andrzej Swarzewski, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Paulus Buddus, Yupeng Beijin-Zhao.
Komentarze
Konrad Hohenstauf
Na żyrafie było super :)
Permalink
Maria von Primisz
Miotacze Płomieni i Dziewczęta Sclavinii najlepsi :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.