Park Stołeczny, Adrian Jasiński, 11.02.2013 r. o 05:47
SZS - reaktywacja

W dniu dzisiejszym został reaktywowany Sarmacki Związek Sportowy. Reaktywacji dokonał prezes SZS Akrypa. Obecnie naszym celem organizacji oprócz organizowania inicjatyw sportowych jest współpraca z Sarmackim Komitetem Olimpijskim i w przyszłości przyłączenie się do SKOL-u. Miejmy nadzieję że współpraca SZS i SKOL-u przyniesie pożądany skutek i razem będziemy mogli działać na rzecz sarmackiego sportu.

Z poważaniem

Honorowy Prezes SZS
(-) Adrian Jasiński
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Akrypa Rabotowicz von Primisz, Andrzej Swarzewski, Maria von Primisz.
Komentarze
Akrypa Rabotowicz von Primisz
Mam nadzieje na szybki powrót do sportu.
Permalink
Andrzej Swarzewski
Wspaniale! Bardzo cieszę się z reaktywacji tej wspaniałej inicjatywy sportowej. Czekam na nowe inicjatywy sportowe i zgłaszam się do pomocy. :)
Odpowiedz Permalink
Adrian Jasiński
Liczymy przede wszystkim na współpracę prezesów SZS Akrypy i SKOL-u Karoliny von Lichtenstein.
Permalink
Andrzej Swarzewski
Przy organizacji igrzysk wszystkie organizacje sportowe i MDN powinno współdziałać, ale poza tym też warto coś robić, kawalerze Jasiński.
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Sport w Sarmacji ma się dobrze działa Sarmacka Liga Piłkarska, Sarmacka Liga Szachowa, ruszyła liga snookera, a SKOL przygotowuje się do kolejnych igrzysk. I tak się zastanawiam czym będzie się zajmował SZS? Czy może jest tak że to kolejna instytucja która ma zamiar zbiurokratyzować sport i zajmować się produkcją nikomu nie potrzebnych papierków? Mam nadziej że nie, dlatego liczę na szybką odpowiedź z strony władz SZS, czym się będą zajmować.
Odpowiedz Permalink
Andrzej Swarzewski
Szanowny Panie Przedmówco, SZS to nie instytucja rządowa, a instytucje nierządowe raczej nie mają skłonności do produkcji papierków i biurokracji. ;-)
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Szanowny pośle źle chyba pan coś zinterpretował, ja się pytam władz SZS jaką mają koncepcje na działanie, a nie pana ani pański resort. MUP już swego czasu pokazał że i można tak że się powołuje zarządu inne gremia i się wytwarza nie potrzebne papierki itp... Dwa pytam się o koncepcje bo szczerze powiedziawszy nie wiem czemu ma służyć ta instytucja! Dopóki nie przedstawi jakiś ram działania które nie będą się ograniczać do produkcji zbędnych uchwał itp.. To będę uważał tą inicjatywę za nie potrzebną.
Odpowiedz Permalink
Adrian Jasiński
Najlepiej by było aby połączyć się z SKOL-em, ale poseł Swarzewski jest temu przeciwny.
Permalink
Ryszard Paczenko
I słusznie. Najpierw SZS powinien wykazać się realną pracą.
Odpowiedz Permalink
Markus Arped
Żeby zostać członkiem SKOL wystarczy polubić ich instytucję — nie trzeba żadnego łączenia dwóch związków. :-)
Odpowiedz Permalink
Adrian Jasiński
Tak więc Panie Markusie, SZS ma działać równolegle do SKOL-u?
Permalink
Karolina Aleksandra
SKOL zajmuje się tylko i wyłącznie organizacją igrzysk olimpijskich. SZS może być fajną inicjatywą skupiającą wszystkie sporty sarmackie — z łatwością mogę sobie wyobrazić np. codwutygodniowe wiadomości o tym, co się dzieje w piłce, snookerze, etc, może jakiś plebiscyt na działacza sportowego roku — możliwości jest naprawdę sporo, trzeba mieć tylko koncept działania! Jeśli władze SZS chcą, zapraszam na rozmowę na priv, być może podrzucę parę pomysłów.
Odpowiedz Permalink
Adrian Jasiński
Chętnie się zgodzimy na rozmowę na privie, to będzie dobre rozwiązanie.
Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Oni znów atakują!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.