Park Stołeczny, Adrian Jasiński, 12.02.2013 r. o 02:40
Dążmy do porozumienia wandejsko-sarmackiego

10 lutego 2013 roku do Rady Ministrów został złożony wniosek o przeprowadzenie referendum konsultacyjnego w sprawie rozwiązania unii Mandragoratu Wandystanu z Księstwem Sarmacji. Niestety dla Wandejczyków to jest bardzo zła wiadomość, ponieważ większość Wandejczyków jest za tym aby ta unia została. Nie ulega wątpliwości że bez Wandystanu Księstwo Sarmacji znacznie się osłabi. Dlatego chcemy aby doszło do porozumienia na linii GWS-Grodzisk i chcemy aby konflikt wandejsko-sarmacki został zażegnany i wszystko powróciło do porządku. My, Wandejczycy chcieliśmy wiosną 2012 roku abyśmy powrócili do Księstwa Sarmacji ponieważ Sarmacja to dla Wandejczyków druga v-ojczyzna i rozwód z Księstwem Sarmacji byłby szkodliwy zarówno dla Sarmacji jak i Wandystanu. Dlatego apeluję do wszystkich Wandejczyków aby w ewentualnym referendum konsultacyjnym głosowali przeciwko pomysłowi zerwania unii Wandystanu z Sarmacją, ponieważ to rozwiązanie będzie dla nas korzystne. Chcemy dialogu i powinniśmy dążyć do tego abyśmy się integrowali i szanowali ponieważ to jest klucz do zakończenia tego konfliktu i jednocześnie prosiłbym Wandejczyków aby podpisali się pod moim apelem w komentarzach. Mile widziane będą także podpisy Sarmatów z innych krajów i prowincji. Za każde poparcie dla mojego apelu będę z całego serca dziękować.

Z wyrazami szacunku,
(-) tow. Adrian Jasiński
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Andrzej Swarzewski, Maria von Primisz.
Komentarze
Roland Heach-Romański
Ja już wielokrotnie podkreślałem, że secesja MW od KS będzie niekorzystna dla obydwu stron. Niemniej ostatnie zamieszanie na fc nie sprawia, że dla co poniektórych secesja przestaje być "ostatecznym rozwiązaniem" tego sporu. Dlatego oczywiście jeszcze raz proszę o odrzucenie emocji i kierowanie się rozumem, przy rozważeniu wszystkich ewentualnych za i przeciw.
Odpowiedz Permalink
Akrypa Rabotowicz von Primisz
A od kiedy Wandystan jest w Sarmacji?
Permalink
Tomasz Ivo Hugo
No na pewno nie od czerwca
Odpowiedz Permalink
Andrzej Swarzewski
Towarzysz ma zasadniczo rację. Aczkolwiek "My, Wandejczycy chcieliśmy wiosną 2012 roku abyśmy powrócili do Księstwa Sarmacji" niezbyt pasuje do osoby, która w Wandystanie zamieszkała po zawarciu unii. ;-)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.