Park Stołeczny, Jurand Swarzewski, 16.02.2013 r. o 09:55
Bojownicy, o co?

Pamiętamy wszyscy ostatnią głośną aferę, którą wywołał, przez wszystkich kochany FLM. Jak to mają 3 godziny na oddanie głosu, jak to zły Andrzej Swarzewski przeprowadza zamach na demokrację.

Zacząłem się od tamtego czasu baczniej przyglądać pracom sejmu. Długo czekać nie musiałem, jak widać nasi kochani opozycjoniści również czasami potykają się o własne nogi. Zupełnie tak samo jak... Hymmm... Kogo miałem na myśli? Ach tak, jak My. Zupełnie jak Narodowa Sarmacja. A to Ci dopiero heca.

Numero uno: Zaczniemy w zupełnie losowej kolejności, a co. Niedawno krzyczeli, że 3 godziny to za mało. Ale co jeżeli okaże się, że 24 godziny, to również mało czasu? Co dalej? Może tydzień? Może miesiąc? Ponieważ przecież trzeba mieć czas na debatę. Oczywiście, że czas na debatę być musi. To naturalne i niezbędne. Burzliwa debata trwała całą godzinę i 41 minut, jeżeli się nie mylę oczywiście, (zapraszam) gdzie opozycja głos zabrała 4 razy natomiast koalicja 6 razy. W dyskusji udział wzięło 2 posłów opozycyjnych i 3 koalicyjnych. Po 24 godzinach, a raczej 25 i 57 minutach, ciszy pojawiło się to ( klik). Oczywiście opozycja miała wielkie pretensje, z tego powodu bo czasu jest oczywiście za mało. Koniec końców debata zamknięta została w terminie ustalonym na początku jednak nie wiem, może jestem ślepy ale jednak Pan Michał Feliks powiedział "W związku z tym, że miałem zamiar wypowiedzieć się w debacie przed jej zakońćzeniem, wnoszę o natychmiastowe odwołanie głosowania i powrót do debaty, do zakończenia jej w przepisanym pierwotnie terminie." ja jednak nie zauważyłem, żeby się Pan wypowiedział przed jej zakończeniem w przepisowym terminie. Przecież "przepisowy termin" to pojęcie względne, więc może kiedyś się doczekam.

Sprawa druga. Przejdźmy do braku kultury. Nie będę powracał do wcześniejszych wyskoków posła Michała Feliksa kiedy to rzucał, za przeproszeniem "kurwami" na prawo i lewo nic nie robiąc sobie z powagi instytucji w jakiej przyszło mu pełnić chlubną funkcję publiczną, bądź co bądź bardzo poważnej instytucji ( z tego miejsca proszę o większą kulturę w sejmie ). Sytuacja powtarza się ponownie, tym razem łagodniej, ale jednak "sraczka" to też nie jest odpowiednie słowo nadające się na mównicę sejmową. Może nie głupim pomysłem jest prawne unormowanie wulgaryzmów na sali obrad?

Przechodząc do ostatniej sprawy. W życiu nie pomyślałbym, że FLM tak bardzo boi się o swoją reputację, że aż ulegnie krytyce, aby lepiej wyglądać w oczach publicznych. Ja rozumiem, że podstawą w polityce są wyborcy, ale jednak jakieś zdanie własne należałoby mieć Panie Kiełbasa-Krakowski. W głosowaniu na temat odebrania obywatelstwa PTR-a jest obojętny, to jest wstrzymujący się od głosu ( nie ma własnego zdania ) Odrobina krytyki w słowach Pana Ciupaka o tutaj konkretnie komentarz nr. 5 od góry. I ze wstrzymującego się od głosu rodzi się, przeistacza niby motyl bojownik o wolność. Dowód tego wspaniałego momentu .

Podsumowując. Proponuję opozycji zastanowić się również nad sobą, bo i w waszym przypadku nie wszystko jest różowe. Dziękuję za uwagę.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Andrzej Swarzewski, Pansy Anclar-Swarzewska, Maria von Primisz, Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Akrypa Rabotowicz von Primisz.
Komentarze
Michaś Elżbieta II
Niegłupim pomysłem jest kompetentne prowadzenie obrad - wtedy nie będą konieczne ani sraczki, ani kurwy.
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
Bez tego drugiego ciężko się obyć, ręce nie te...
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Ja chrzanię, co za bzdury i kalumnie.

A na marginesie: wstrzymanie się od głosu po to jest - do cholery - żeby się wstrzymywać.
Odpowiedz Permalink
György Róni Karakachanow Jr
O_O

Nie podoba się panu, to, że poseł z innej partii WSTRZYMAŁ SIĘ? Panie, ile pan ma lat? Osiem?
Permalink
Andrzej Swarzewski
Jak widzę moi dwaj przedmówcy nie zrozumieli o co chodzi...
Odpowiedz Permalink
Jurand Swarzewski
Trudno ich za to winić Andrzeju.
Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Jesteście kochani ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥.
Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Na mnie się nie rzcaliscie :*Czemu?
Odpowiedz Permalink
Jurand Swarzewski
A z jakiego powodu niby mielibyśmy? Artykuł ma charakter czysto informacyjny. My nie atakujemy bezpodstawnie przypadkowych ludzi. Mało tego, my nikogo nie atakujemy.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.