Park Stołeczny, Adrian Jasiński, 28.02.2013 r. o 01:03
Jaka przyszłość Wandystanu?

W ostatni weekend odbyło się referendum konsultacyjne w którym 56% obywateli opowiedziało się za utrzymaniem unii Mandragoratu Wandystanu z Księstwem Sarmacji. Wynik powinien Wandejczyków bardziej cieszyć tym bardziej że Wandejczycy byli otwarcie za pozostaniem w Księstwie Sarmacji.

Kolejnym sprawdzianem Wandejczyków są wciąż trwające wybory prezydenckie. W wyborach startuje trzech kandydatów w którym startują dwaj kandydaci KPS(w) Katiuszyn Rewoluty Lepki i Michał Michaelus oraz kandydat KPS JKW Michał Feliks. Wybory te są próbą generalną przed marcowymi wyborami do sarmackiego Sejmu.

Najbliższa kampania wyborcza do Sejmu może być dla Wandejczyków interesująca, gdyż najprawdopodobniej w wyborach wystartują dwie partie odwołujące się do wandejskiego elektoratu: Komunistyczna Partia Sarmacji JKW Michała Feliksa oraz Komunistyczna Partia Sarmacji (wandów) Prezerwatywa Tradycji Radzieckiego. Obie partie mają wystarczającą liczbę członków aby mogliby wystawić listę wyborczą w wyborach parlamentarnych. Wynik najbliższych wyborów może pokazać jak wandejska część sarmackiego życia publicznego będzie się prezentować po wyborach do Sejmu.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Katiuszyn Rewoluty Lepki
Odpowiadając na pytanie z tytułu: świetlna :-)
Permalink
Adrian Jasiński
Liczę że Wandystan przetrwa :) Damy radę!
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.