Park Stołeczny, Jurand Swarzewski, 11.07.2013 r. o 00:18
Mamy Finał!

PKS! PKS! Takie krzyki słyszano dziś na ulicach Eldoratu. Nasz stołeczny klub wygrał u siebie 2-0 z MKS Sailor Fer.

Od pierwszych minut Eldoratczycy rzucili się na przeciwnika jak wilki na bezbronne owieczki, nie dając zbytnio dojść im do głosu. Atakowali nieustannie przez 45 minut co chwila dochodząc do sytuacji podbramkowych. Niestety na 6 okazji wykorzystano tylko jedną z nich. Nasi napastnicy są w słabej formie i każdy strzał wędrował obok słupka lub trafiał wprost w bramkarza. Na szczęście mamy A. Swarza, który jak zwykle ratuje nas w opresji i wyciąga z niemocy. Pięknym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza gości wyprowadzając nasz klub na prowadzenie tuż przed przerwą. Druga połowa była nieco słabsza, przeciwnicy zdołali zagrozić naszej bramce, ale Lucek Curylo pozbawił ich złudzeń strzelając druga bramkę w 81 minucie odbierając szanse na awans.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 022,00 lt
Ten artykuł lubią: Krzysztof von Thorn-Macak, Andrzej Swarzewski, Michał Michaelus, Roland Heach-Romański, Henryk Leszczyński, Jack von Horn, Helwetyk Romański, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Krzysztof von Thorn-Macak
Gratulacje!
Odpowiedz Permalink
Jerzy Ludomirski
Gratuluję całej drużynie. Doskonałe spotkanie. Ubolewam jedynie nad faktem, że w momencie strzelenia 2 bramki otrzymałem cios butelką w potylicę i obudziłem się dopiero we własnym domu.

Finałowy mecz obejrzę w domu!
Permalink
Roland Heach-Romański
Jerzy Ludomirski
Ubolewam jedynie nad faktem, że w momencie strzelenia 2 bramki otrzymałem cios butelką w potylicę i obudziłem się dopiero we własnym domu.
Najmocniej przepraszam, celowałem w sędziego :)
Odpowiedz Permalink
Jurand Swarzewski
Panie Ludomirski, tacy już nasi kibice, że i do domu odprowadzą, jak ktoś nieprzytomny ;)
Permalink
Jerzy Ludomirski
Dlatego też nie zywie do nich zadnej urazy! Odkupili wine Szanownego Pana Heach. :) Co prawda, za luksus ten policzyli sobie przy okazji cala zawartosc mojego portfela, ale trzymalem w nim tylko 25 libertow, stad nie uwazam ich postepowania za problem. :)
Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
To i tak wyszło taniej niż taksówką :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.