Sensacja bez precedensu: Papryka sama się zebrała

bInsL8H7.png

W natłoku zdarzeń i przypadków występujących co dzień na ziemskim padole trafiają się takie, których opisanie sprawia problem nawet najwybitniejszym mistrzom dziennikarstwa. Bo jak inaczej zdefiniować to co wydarzyło się minionej nocy na rolniczych przedmieściach Bananopesztu.

Każda osoba zaznajomiona z agrokulturą południa doskonale zdaje sobie sprawę z istnienia bananopeszteńskiego zagłębia paprykowego. Nasłonecznione wzgórza tej złotej sznurówki w sportowym adidasie Republiki, idealnie nadają się do uprawy wszystkich gatunków tego dostojnego warzywa. Tradycyjnie zbiór papryki rozpoczyna się w dniu inauguracji miejscowej ligi piłki wodnej (złoty medal na igrzyskach w '56 sam się nie zdobył), a zatem w pierwszą sobotę sierpnia. Od lat obywatele Orbanatu Bananopesztu emocjonują się rozgrywanym w samo południe meczem, żeby po ostatnim gwizdku masowo wylec na pola i dokonywać zbioru ku chwale gospodarki południa. Jednak to co zastali tam dzisiaj przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

800px-Szeged-paprika1.jpg
Samozbierająca się papryka

Papryka sama się zebrała. Chociaż to trudne do uwierzenia miliony kilogramów papryki same odpadły od krzaka, posegregowały się gatunkami, a gdzieniegdzie załadowały na przyczepę.
- Nie wiemy jak to możliwe, coś takiego zdarzyło się pierwszy raz - mówił podekscytowany Laszló Fidelycs (69 l.) hodowca z wieloletnim stażem - Jeszcze rano doglądałem paprykę dojrzewającą w słońcu, potem obejrzałem mecz Prosiaków Hawanly z Kosynierami Kárákasz, wróciłem na pole, a tam pusto! Myślałem, że mam udar i nie widzę czerwieni papryk, już chciałem się zastrzelić z wiatrówki gdy zobaczyłem, że cała papryka leży w spichlerzu przykryta folią. Cud! Przy okazji, niech pan napisze w swojej gazecie, że sędzia dzisiejszego meczu to chuj!

Nie tylko pana Laszló spotkało tajemnicze samozebranie papryki, podobne przypadki odnotowano na wszystkich plantacjach w kraju. Władze są przerażone i jednocześnie zadowolone z szybkości przeprowadzenia zbiorów. El Orbano Grigorij na krótkim briefingu nie wykluczył możliwości boskiej interwencji Agnieszki Radwańskiej. Uniwersytet Latający im. Władysława Bartoszewskiego wysłał na miejsce zespół ekspertów, mających zbadać przyczynę tego niezwykłego zjawiska. Będziemy na bieżąco informować o postępie ich prac.

PaprikaKalocsa.jpg
Tyle papryki!


Z Bananopesztu,
Dominik Niewielomieyski.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 320,00 lt
Ten artykuł lubią: Misza "JK" Korab-Kaku, ppłk Alojzy Pupka-Bumbum, Markus Arped, Roland Heach-Romański, Krzysztof Czuguł-Chan, Ivo Karakachanow, Michaś Elżbieta II, Adrian Jasiński, Henryk Leszczyński, P.N.W, Mikołaj Torped, Zbyszko Gustolúpulo, Fryderyk von Hohenzollern, Tomasz Ivo Hugo, Krzysztof Kura.
Komentarze
Krzysztof Czuguł-Chan
Kocham i uwielbiam, choć nie wiem jakim cudem Wam się to logo spodobało :P
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Justujcie, plisssssss
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Akademik Heach jak zwykle szuka dziury w całym.
Odpowiedz Permalink
P.N.W
Cuda się dzieją, cuda. Mi się z kolei dzisiaj o 11:45 sam jęczmień zasiał.
Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Drogi Akademiku, nigdy nie justowałem, nie justuję, nie będę justował. :)
Permalink
Ivo Karakachanow
Przypomniała mi się przyśpiewka z Ivochester:

Cieszy się Justyna, że jej cycki rosną
Przedział też ją swędzi - będzie dawać wiosną
Oj dana, oj dana, Justyno kochana
Przedział też ją swędzi, będzie dawać wiosną!


http://teksty.org/biesiadne,oj-dana-oj-dana,tekst-piosenki
Odpowiedz Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Szlagier, ot co!
Permalink
Michaś Elżbieta II
W republikach SCHIZOFRENICZNYCH lichwiarzy nie warto pracowac. Trzeba poczekac z praca az sie BOG zlituje i znow nauczy SCHIZOFRENICZNA zodziejska sekte szacunku do Chrzescijan.
Pracujesz wiecej? To rzad tanczacy pod dyktando SCHIZOFRENICZNYCH madoffow skasuje wiekszy podatek, i da wiekszy zasilek islamczykom zeby narobili bachorow i niszczyli Chrzescijanstwo. A schizofreniczny ziejacy PARSZYWA NIENAWISCIA lichwiarz bedzie mial wiecej mozliwosci obrabowania twoich oszczednosci.
Najpierw musimy wygonic szatanska sekte SCHIZOFRENICZNYCH nierobow a potem budowac Chrzescijanskie kraje i pracowac.
BOG dal sekciarzom BOMBOWYCH sasiadow. nareszcie dostali takich sasiadow na jakich zasluguja. Ale ta znana z NIEROBSTWA sekta nie chce opuscic Europy bo u nich w gettcie (ogrodzili sie 840 km murem) trzeba pracowac a ci schizofrenicy nie chca pracowac. Oni chca madoffowac i lehmanowac.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
buziaki dla ivo! :D
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
!!!! Chcesz zarabiac przez sarmatet? już dziś handluj guanem: wejdz na \
www.zarabiajwsieci.teu
Odpowiedz Permalink
György Róni Karakachanow Jr
POWIĘKSZANIE PENISA ZA DARMO. SPRAWDŹ.
www.fronda.pl
Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
^ jak rozumiem kiedy PTR pojedzie pastą to jest błe, ale Winickiemu już wolno? Najs!
Permalink
Ivo Karakachanow
Tak
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
NIE MARTW SIĘ PREZIU PODZIELĘ SIĘ Z TOBĄ PASTĄ
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.