Konkurs prozatorski MDN!

Dzisiejszego dnia Ministerstwo Dziedzictwa Narodowego rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do konkursu prozatorskiego, którego zwycięzca, a w zasadzie jego gazeta, otrzyma prestiżową Nagrodę im. Rafała Szcześniewskiego. Zgłoszenia przyjmowane są do 6.09.13 r.


"Każde czasopismo posiadające w Księstwie Sarmacji status instytucji ma prawo wytypować ze swojego grona jednego kandydata, którego następnie w tym temacie do walki o nagrodę zgłosi. Kandydat ten musi być wyjątkową osobą. Jak sama nazwa tematu wskazuje, jest to konkurs prozatorski- więc kandydat musi być osobą, która ma iście tolkienowski talent do tego typu wypracowań. Niech to będzie osoba, która potrafi do granic możliwości wykorzystać przekazany do opracowania temat, aby stworzone w ten sposób opowiadanie biło blaskiem geniuszu." - pisze w oficjalnym wątku na forum Tytus Aureliusz - Minister Dziedzictwa Narodoweog.

Zważywszy na czas przygotowania opowiadań (2 tygodnie) oraz kunszt naszych, sarmackich artystów należy się spodziewać prawdziwych perełek.

-Wierzę, że liczba zgłoszonych przerośnie moje najśmielsze oczekiwania. Pula nagród konkursu, w porównaniu do innych, organizowanych ostatnimi czasy, naprawdę jest oszałamiająca - mówi w specjalnej rozmowie z Redaktorem Naczelnym Sarmatian Geographic Tytusem Aureliuszem Minister Dziedzictwa Narodowego Tytus kaw. Aureliusz - zauważmy też formę konkursu, nie są to wiersze - do których wszyscy zdążyliśmy się już przyzwyczaić, są to opowiadania. To także powinno zmotywować Sarmatów do działania - dodaje minister.

Sarmatian Geographic jako gazeta zajmująca się działalnością stricte prozatorską (konkretnie bajkopisarstwo) obejmuje tym samym patronat medialny nad konkursem. Cała redakcja krzyczy poprzez ten artykuł - Sarmaci wszystkich prowincji łączcie się! Pokażcie na co was stać ;)

sarmatiangeographic.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
280,00 lt
Ten artykuł lubią: Roland Heach-Romański, Mirosław Kryński.
Komentarze
Roland Heach-Romański
Cytuję:
(...) mówi w specjalnej rozmowie z Redaktorem Naczelnym Sarmatian Geographic Tytusem Aureliuszem Minister Dziedzictwa Narodowego Tytus kaw. Aureliusz (...)
Te rozmowy nocą w poszukiwaniu sensu... picia... :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.