Dwór Książęcy, Helwetyk Romański, 03.11.2013 r. o 23:04
Oświadczenie w sprawie bieżącej
Seria wydawnicza: Komunikaty Koronne

W
imieniu własnym — jako jeden z dwóch członków składu orzekającego — uprzejmie proszę o to, by w ostatnim orzeczeniu Sądu Koronnego nie doszukiwać się drugiego dna. Mam tu na myśli zawarty w skardze na decyzję postulat odwołania Prefekta Generalnego, z którym się kategorycznie nie zgadzam.

W
daleko większym stopniu, biorąc pod uwagę warunki naszego funkcjonowania, wolałbym, by prefektura działała w sposób aktywny, a ewentualna „nadaktywność” była korygowana przez sądy, aniżeli by pozostawała bezczynną, z czego nędznymi skutkami mieliśmy do czynienia wielokrotnie w przeszłości.

Łączę wyrazy szacunku,
Helwetyk Romański, regent.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 643,00 lt
Ten artykuł lubią: Ryszard Paczenko, Krzysztof Kura, Vladimir von Hochenhaüser, Mikołaj Torped, Mateusz von Thorn-Chojnacki, Jack von Horn.
Komentarze
Misza "JK" Korab-Kaku
Tak cytując wybrane fragmenty, w tym niektóre przekraczające pewne granice:
Cytuję:
"Tyle było pieprzenia o walce z układami i stolikami, a teraz widzę kryjemy kolegę Koraba jak możemy...", "Widzę, że wiatraczek poczuł się na tyle pewnie, że już dmucha..." czy "Tak jakby "chronił" Wyborców przed kampanią w trakcie głosowania. Wybiórczo.", "Manipulacje"

Fakt, że mój list miał czytelny przekaz, nieprzekraczający żadnych norm oraz wymiar zwyczajnej, kulturalnej oraz bezwarunkowej propozycji politycznej. Mówił zupełnie coś innego, jak niektórzy próbowali sugerować...Nie było targów, manipulacji etc. To powinno w ogóle wykluczać moje polemizowanie z tym i stratę na to czasu. Ale prefekta Lepkiego proszę zostawić w spokoju, bo

Najważniejszym pytaniem jest, skoro jesteśmy uczciwi i sprawiedliwi: skąd Tow. Lepki miał wiedzieć kto jest autorem danej propozycji? Bo ja tego na przykład nie wiem...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.