Zmiany w KSZ!

7L4l48Tb.png
Dnia 24 listopada 2013 roku w godzinach popołudniowych oficjalnie rozpoczął się okres gruntownych reform Książęcych Sił Zbrojnych. Hetman Wielki KSZ major Jack von Horn złożył oficjalne pismo z wnioskiem o całkowite odtajnienie forum wojskowego. Skutkiem tego obywatele Księstwa Sarmacji zaczęli dosłownie oblegać (słowo nieprzypadkowe) koszary sił zbrojnych księstwa, chcąc odkryć wszystkie zakamarki i tajemnice tego nieodkrytego dotąd miejsca. Pomysł ten szczególnie spodobał się najmłodszym adeptom sztuki wojennej.

3o5i.jpg
Szeregowy Wojsk Lądowych KSZ objaśnia przyszłym rekrutom zasady BHP obowiązujące przy korzystaniu z moździerza

Cała idea opiera się na dwóch podstawowych założeniach. Po pierwsze- odtajnione zostało całe dotychczasowe forum Książęcych Sił Zbrojnych. Każdy obywatel może teraz zerknąć do rozkazów dowódcy, poznać aktualnie rozpatrywane sprawy w poszczególnych rodzajach wojsk, a nawet podglądnąć żołnierzy podczas ich codziennych zajęć ("Dział Ogólny"). Podkreślić jednak należy, iż punkt pierwszy opiera się tylko i wyłącznie na obserwacji forum KSZ tzn. nie jest możliwe wypowiadanie się w utworzonych wątkach oraz tworzenie nowych. Po drugie- dotychczasowe forum Książęcych Sił Zbrojnych rozszerzone zostało o dział "Kancelarie" w skład którego wchodzą:
  • Kancelaria Jawna-miejsce w którym każdy obywatel może założyć wątek lub skomentować już istniejący dotyczący KSZ
  • Kancelaria Tajna-miejsce dostępne tylko dla żołnierzy KSZ w którym publikowane będą niedostępne publicznie informacje i wiadomości

7que.jpg
Mieszkańcy Sarmacji bacznie przyglądają się wyposażeniu Książęcych Wojsk Lądowych

-Pomysł jest zdecydowanie pionierski i innowacyjny - komentuje całą sytuację bosman Tytus Aureliusz-Chojnacki, Rzecznik Prasowy KSZ - Wierzę, że dzięki odtajnieniu forum naszej armii wzrośnie zaufanie do niej i w efekcie pojawi się kolejny argument dotyczący zasadności jej istnienia. Książęce Siły Zbrojne to dla każdego z nas, żołnierzy, niesamowicie istotny element całej zabawy, którą jest nasza mikronacja. Odnosząc się jeszcze do całej idei liczę także, iż doprowadzi ona do wzrostu ilości żołnierzy KSZ oraz (co umożliwić ma Kancelaria Jawna) do ogólnopaństwowej dyskusji na temat przeprowadzanych obecnie reform.

nf2d.jpg
Sarmacka mama wraz ze swoim pupilem dowiadują się, dlaczego na trzymany przez dziecko sprzęt potocznie mówi się "pukawka"


Choć na chwilę obecną ciężko wyrokować jakie będą efekty początkowych reform nowego Hetmana, zdecydowanie trzeba się zgodzić z opinią, iż tak naprawdę zależą one od nas - mieszkańców Księstwa Sarmacji. Bez naszego wsparcia Książęce Siły Zbrojne zapewne pozostaną elitarną jednostką do której przystępuje się albo przez zainteresowanie militariami, albo przez chęć zdobycia sławy i seksownego munduru --> a więc bez zbędnych ogródek: "Do koszar marsz i do roboty!"
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 095,00 lt
Ten artykuł lubią: Młynek Kawowy, Krzysztof Kura, Misza "JK" Korab-Kaku, Aleksander Damian Chojnacki, Adam Gabriel Grzelązka, Fryderyk von Hohenzollern, Jack von Horn, Karolina Aleksandra, Adi Alatristé, Sìleas Nic Eòghainn, Paulus Buddus, Vladimir von Hochenhaüser.
Komentarze
Młynek Kawowy
Czy nie dałoby się jakoś pomniejszyć forum KSZ? Sześć działów to więcej niż mają wszystkie pozostałe instytucje państwowe wzięte razem.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Ale po co? Co komu przeszkadza ilość działów?
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Cytuję:
Ale po co? Co komu przeszkadza ilość działów?

Muszę przyznać, że im mniej działów na forum, tym łatwiej się je przegląda. A tu są jeszcze poddziały.... Ale organizacja KSZ leży już w gestii Hetmana :)
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Mam przytoczyć słynne stwierdzenie o miodzie i penisie? Ziart
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Im więcej działów, tym wszystko jest lepiej uporządkowane, tym wszystko jest czytelniejsze :) Moim zdaniem.
Odpowiedz Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Powinny znowu być wizualizacje mundurów. Niby mój uniform przebogaty w treść nie jest, ale zawszeć lans...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.