Dwór Książęcy, Karolina Aleksandra, 27.12.2013 r. o 22:51
Wyniki konkursów mikołajkowo-świątecznych
Seria wydawnicza: Konkursy

Sarmatki, Sarmaci!

Jak zapewnie wiecie, w Święta Bożego Narodzenia zakończyły się konkursy trwające od szóstego grudnia. W czterech konkurencjach odnotowaliśmy niezłą liczbę zgłoszeń.

Pierwsze dwa konkursy tyczyły się przemysłu pocztówkowego — a mianowicie konkurs na największą liczbę wysłanych pocztówek oraz najwięcej oderwanych znaczków.
Miło nam ogłosić, że wysłano w sumie 250 pocztówek, a przodownikiem w tym został Paulus Buddus z czterdzieścioma siedmioma kartkami. Na drugim miejscu ex aequo znaleźli się Jakubbu Ashikaga i niżej podpisana z wynikiem 43 kartek, zaś trzeci schodek podium należał do Beznadzieja AFiastego

W konkurencji odrywania znaczków — w sumie oderwano ich 230. Oznacza to, że dwadzieścia osób nie odebrało swoich kartek lub nie podjęło nawet trudu oderwania znaczków. Przypominamy — pod znaczkiem na każdej kartce znajduje się przycisk "oderwij znaczek". Nic nie tracimy, a wręcz przeciwnie, można zyskać pewną sumę pieniędzy.

Przechodząc do konkretów, najwięcej, bo po 43 znaczków oderwali niżej podpisana i Jakubbu Ashikaga. Na drugim miejscu uplasował się Beznadziej AFiasty z 34 oderwanymi znaczkami, a trzecie zajął Paulus Buddus z 19.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a jako że niżej podpisana zrzekła się wszelkich nagród z tytułu wygranych, do trzech wyżej wymienionych osób liberty powędrują już niedługo.
Do rozstrzygnięcia zostały konkursy na najładniejszy znaczek i najładniejszą pocztówkę — ale ich wyniki zostaną ustalone w formie ankiety na forum.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 416,00 lt
Ten artykuł lubią: Jakubbu Ashikaga, Avril von Levengothon, Andrzej Fryderyk, Piotr II Grzegorz, Paulus Buddus, Vladimir von Hochenhaüser, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Andrzej Fryderyk
Ja chcę byście oddali (prawdopodobnie) moje zasłużone zwycięstwo w odklejaniu znaczków! Jestem pewien że ob. mescam wcale nie odkleił tyle znaczków ile jest podane w artykule, albowiem ma on ciężką rękę i drze znaczki razem z kartkami! 
Że zacytuję: 
Cytuję:
[font=Lora, sans-serif]A właśnie, co do znaczków… Odklej najwięcej znaczków, a dostaniesz nagrodę. Pracowitość i wytrwałość się opłaci, no a do tego możesz dostać całkiem niezłą sumkę libertów z odklejania znaczków. Wystarczy kliknąć na znaczek w pocztówce, którą dostaniecie.[/font]

A przecież odklej to nie to samo co oderwij! Znaczka porwanego nie można traktować tak jak odklejonego! 
Mam nadzieję, że to nieporozumienie zostanie wyjaśnione a artykuł edytowany. 
Odpowiedz Permalink
Jakubbu Ashikaga
Nic nie sprawdzajcie, ten wynik mi się podoba. :D
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
pierwszy raz coś wygrałem w Sarmacji :) no dobra drugi, ale jest mi miło i mam nadzieję, że wszyscy, którzy dostali kartkę ode mnie oderwali znaczek :)
Odpowiedz Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Chyba "wyżej podpisana"?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.