Unicorn Media Corporation, Guedes de Lima, 30.06.2014 r. o 23:41
Strategia rozwoju Unicorn Media Corporation

10mqurr.png

P
rasa się zwija. Słowa Markiza Henryka K. Leszczyńskiego zmotywowały mnie by wyjść na przeciw oczekiwaniom ogółu sarmackich czytelników. Teza postawiona przez Redaktora Naczelnego Gońca Czarnolskiego skłania do refleksji na temat rozwoju i działalności prasy w Księstwie Sarmacji.

J
ako Redaktor Naczelny Przeglądu Politycznego oraz właściciel Unicorn Media Corporation zawsze znajdowałem upust swoich myśli, przemyśleń oraz pomysłów dla mikroświata w prasie. Dlatego też mój niedawny powrót do aktywnego życia w Księstwie Sarmacji okrasiłem wskrzeszeniem największej sclavińskiej korporacji medialnej. W niniejszym artykule nakreślę plan rozwoju Unicorn Media Corporation.

P
ierwszym z założeń, które chcę zrealizować to reaktywacja Przeglądu Politycznego. Najbardziej znana sclavińska gazeta wróci charakterem do swoich korzeni i skupi się na opisywaniu oraz treściwym komentowaniu bieżących wydarzeń zarówno z Królestwa Sclavinii jak i innych regionów Księstwa Sarmacji. Tutaj głęboko wierzę, że nawiążę współpracę z chętnymi dziennikarzami chcącymi współtworzyć nową ramówkę Przeglądu Politycznego. Nieodłącznym elementem każdego numeru stanie się wywiad. Oczywiście to spowoduje rzadszą częstotliwość ukazywania się gazety ale zapewne podniesie jej atrakcyjność.

D
rugim projektem, który Unicorn Media Corporation firmować będzie swoim szyldem stanie się założenie całkowicie nowej gazety z narracyjnymi wiadomościami lokalnymi z Miasta Stołecznego Eldorat i okolic. O ile sama idea w Księstwie Sarmacji nie jest nowa to w Królestwie Sclavinii będzie bardzo świeża i pozwoli uatrakcyjnić sclavińską stolicę. Z tego miejsca warto nadmienić, że Unicorn Media Corporation ma już doświadczenie w tworzeniu takowych projektów, np. Dodatek Jastrzębski, ukazujący się przy każdym wydaniu Przeglądu Politycznego w okresie secesyjnego królestwa Emila Potockiego. Tym razem jednak Sarmaci nie będą mieli do czynienia z dodatkiem, a całkowicie nową pozycją na rynku prasowym Księstwa. Gazeta opatrzona w zdjęcia, mapki, dialogi na pewno zyska grono czytelników. Start już wkrótce!

T
rzecim ze znaczących projektów Unicorn Media Corporation będzie zorganizowanie III gali Unicorn Media Corporation Awards. Do tej pory takowe imprezy miały miejsce w 2008 roku w Eldoracie oraz roku 2011 w Nowym Eldoracie. Za pierwszym razem do walki o tytuł najlepszego dziennikarza, najlepszej gazety oraz najlepszego artykułu stanęli najlepsi dziennikarze z Rzeczpospolitej Sclavińskiej. Trzy lata później UMC Awards stało się już multimikronacyjnym konkursem skupiającym między innymi dziennikarzy z Trizonaldu. Przypadek, los, pech i zbieg okoliczności tak chciał, że do tej pory konkursy odbywały się w cyklu trzyletnim. W związku z tym wierzę, że na jesień 2014 roku po raz trzeci w historii UMC Awards się odbędzie.

G
łęboko wierzę, że inicjatywy podejmowane przez Unicorn Media Corporation wyjdą na przeciw słowom Markiza Henryka K. Leszczyńskiego i przywrócą jakość scenie prasowej w Księstwie Sarmacji. Niegdyś sam zachwycałem się kolejnymi to numerami Gońca Czarnolskiego uznając go za wzór piśmiennictwa mikronacyjnego. Do tego poziomu chcemy równać. Jako właściciel Unicorn Media Corporation mam również głęboką nadzieję, że dzięki Naszym inicjatywom będziemy nieść aktywność dla Królestwa Sclavinii.

  1. Reaktywacja Przeglądu Politycznego
  2. Trybuna Eldoratu - Stołeczna gazeta narracyjna
  3. Unicorn Media Corporation Awards 2014
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
10 601,00 lt
Ten artykuł lubią: Krzysztof Kura, Henryk Leszczyński, Mustafa Owski, Młynek Kawowy, Percy Nightshadow Barbescu-Liberi, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Zbyszko Gustolúpulo, Michał Pséftis, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Karolina Aleksandra, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Tomasz Ivo Hugo, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Ławica Żubrów, Ignacy Urban de Ruth, Mateusz von Lichtenstein-Iontz, Paulus Buddus, Yutte Pónkrokk.
Komentarze
Krzysztof Kura
Powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
trzymam kciuki przede wszystkim za przegląd polityczny. potrzeba nam tego jak gnomowi bimbru.
Odpowiedz Permalink
Młynek Kawowy
CWSW!
Odpowiedz Permalink
Adrian Maksymilian Józef Alatriste
Trzymam kciuki i powodzenia! :)
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Cytuję:
Najbardziej znana sclavińska gazeta wróci charakterem do swoich korzeni i skupi się na opisywaniu oraz treściwym komentowaniu bieżących wydarzeń zarówno z Królestwa Sclavinii jak i innych regionów Księstwa Sarmacji.

Aj, widzę, że red. Angloviasty wybył na urlop i już się pojawia konkurencja :(
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Proszę się nie obawiać, JO diuczesso, konkurencja nie wytrzyma ;) Głos Sclavinii nie musi się bać o prym jeśli chodzi o przekazywanie krajowych wieści :)

Niemnej – życzę powodzenia. Im więcej dobrej prasy… Tym lepiej.
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Liczę na zdrową konkurencję. Przyznam szczerze, że wolę przeganiać się w pomysłach narracyjnych dotyczących Eldoratu niż wdawać się w słowne gierki jak to było z Krzysztofem Hansem. Chociaż i czasem taka wymiana zdań jest potrzebna.
Odpowiedz Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
Konkurencja wśród osób piszących z sensem i ciekawie mających dodatkowo zdrowe podejście do sprawy jest zawsze ciekawa. Inaczej jest w przypadku wiadomej osoby :) Powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Fajnie, ze Guedes wraca do pisania. <3

Niemniej zakładanie kolejnej agencji prasowej uważam za wielki bezsens.
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Cytuję:
Niemniej zakładanie kolejnej agencji prasowej uważam za wielki bezsens.
Wszystkie inicjatywy będą wychodzić z agencji UMC.
Zarysowałem Wam tylko wewnętrzne podziały korporacji. Pozdrawiam!
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Wiem, wiem. Chodzi mi właśnie o agencję UMC.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Mało oryginalnie ale powodzenia :)
Permalink
Mustafa Owski
Jedwabiście Guedesie:D
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Jedwab jest w cenie Mufasy. :-D
Odpowiedz Permalink
Yutte Pónkrokk
Dobry plan. Powodzenia.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.