Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 26.08.2014 r. o 21:52
Konsultacje w sprawie odznaczeń i orderów powoli się finalizują
Seria wydawnicza: Komunikaty Koronne

M
oi Drodzy!P
rzystępujemy do trzeciego już etapu konsultacji w sprawie odznaczeń i orderów. Z poprzednich wyniosłem sporo, jak mi się wydaje, ale też mam nadzieję, że w tych weźmie w niej udział więcej osób. Tym razem inaczej - zanim opublikuję tekst (z poprawkami w stosunku do II konsultacji), przeprowadzone zostaną dwie ankiety ogólne i cztery samorządowe.

P
o pierwsze nazwy – w tym przypadku myślę, że finał konsultacji. W przypadku nazw orderów innych niż za pracę na rzecz Prowincji/KK, proszę Was o wybór maksimum trzech Waszym zdaniem najlepszych "pakietów" nazw Orderów. Z trzech zwycięskich pakietów, będę wybierał nazwy do rozporządzenia.
Ankietę w sprawie nazw orderów możecie znaleźć TUTAJ.

I oczywiście ankiety w sprawie nazw orderów za działalność na rzecz poszczególnych Prowincji/KK. Zgodnie z zapowiedzią - będziecie głosować w swoich Samorządach nad nazwami zaproponowanymi przez Was samych w poprzednich konsultacjach. Ankiety możecie znaleźć pod poniższymi odnośnikami:
Gellonia i Starosarmacja
Królestwo Baridasu
Królestwo Teutonii
Królestwo Sclavinii

P
o drugie częstotliwość – poprzednie konsultacje przyniosły 3 miesiące. Ale zacząłem mieć wątlpliwości czy nie zwiększyć częstotliwości nagradzania nowych, dlatego rozpocząłem kolejne konsultacje w tej kwestii

Zapraszam serdecznie do udziału w ankietach! Ale także do dyskusji. Mimo wszystko, wciąż czekam na Wasze kolejne opinie, propozycje i krytykę!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 364,00 lt
Ten artykuł lubią: Karolina Aleksandra, Jack von Horn, Młynek Kawowy, Michel von Vincis-d’Agnou, Helwetyk Romański, Mikołaj Torped, Aleksander Damian Chojnacki, Michał Pséftis, Markus Arped, Ryszard Paczenko, Vladimir ik Lihtenštán.
Komentarze
Mikołaj Torped
(Żeby nie było - to komplement)

Cieszy, że Dwór Książęcy pracuje z namaszczeniem i rozwagą godnymi Komisji Europejskiej, która - jak wiemy - nie istnieje.
Odpowiedz Permalink
Młynek Kawowy
Ja bym za takie porównania pozywał, WKM.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Młynek Kawowy pozywałby
Za takie porównania
Powstrzymawszy się
Od przekupienia kawą
Pań w sekretariacie sądu
Odpowiedz Permalink
Mateusz Wilhelm
acha.
Odpowiedz Permalink
Wincenty Wałachowski
Acha.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.