Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 25.10.2014 r. o 00:30
Konsultacje w sprawie odznaczeń i orderów wychodzą na ostatnią prostą!
Seria wydawnicza: Komunikaty Koronne

M
oi Drodzy!


P
rzede wszystkim chciałbym Wam podziękować za pomoc i sugestie dotyczące mojego projektu rozporządzenia w sprawie odznaczeń i orderów. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi i nikomu nie będzie przykro, jeśli jego sugestii i propozycji nie wdrożyłem do rozporządzenia. Ostatecznie to jednak moja wizja :) Która mimo wszystko, została dosyć mocno przebudowana i, nie tracąc nic ze swoich podstawowych założeń, bardzo się różni od pierwotnej wersji. Właśnie dzięki WAM!

P
o drugie, przepraszam, że to tak długo trwało - minie niedługo rok odkąd po raz pierwszy zapowiedziałem takie rozporządzenie. Nie zawsze był czas, żeby się tym zająć, a myślę, że zgodzicie się ze mną, że to spory akt i wymagał poświęcenia jemu większej uwagi, a nie zajmowania się nim "z doskoku".

J
ak wiecie (lub nie :) ) nazwy orderów zostały wybrane. Pozostał jeszcze order za wybitną działalność w Konsulacie Sclavinii, ale myślę, że w świetle wzrostu aktywności w tym Samorządzie, przebiegnie to sprawnie.

T
erzci etapu konsultacji dobiega końca. Ale też, jak zawsze, mam nadzieję, że wciąż będziecie aktywni. Projekt rozporządzenia, który przestawiłem na Forum Centralnym, nie jest końcową wersją, ale to ostatnia możliwość na jego zmiany, propozycje.

W
reszcie, dzięki ustaleniu nazw wszystkich ogólnych orderów, możemy przystąpić do Konkursu na grafiki orderów i ich odznaczeń oraz ich baretek. UWAGA! Za samo uczestnictwo (oczywiście przy spełnieniu warunku kompletności zgłoszenia) będą nagrody. A zwycięzca otrzyma STO PIĘĆDZIESIĄT TYSIĘCY LIBERTÓW!

O
czywiście są także konkursy na wzory orderów za działalność na rzecz poszczególnych Prowincji/KK i wzory ich baretek (czekamy tylko na Konsulat Sclavinii):
Królestwo Baridasu
Gellonia i Starosarmacja
Królestwo Teutonii
Konsulat Sclavinii
I tutaj są nagrody - PIĘTNAŚCIE TYSIĘCY LIBERTÓW w przypadku każdego Samorządu; także będą liberciki za uczestnictwo.

Z
apraszam serdecznie do udziału w konkursach! I oczywiście do dyskusji. Wciąż czekam na Wasze kolejne opinie, propozycje i krytykę!

Rejestr zmian

  • Tomasz Ivo Hugo, dn. 29.10.2014 o 12:31:07: Edycja: Dodano odnośnik do konkursu na order za działalność na rzecz Konsulatu Scalvinii
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 301,00 lt
Ten artykuł lubią: Karolina Aleksandra, Laurẽt Gedeon I, Tomasz Liberi, Zbyszko Gustolúpulo, Vladimir ik Lihtenštán, Henryk Leszczyński, Adam Jerzy Piastowski, Ignacy Urban de Ruth, Paulus Buddus, Gotfryd Slavik de Ruth, Markus Arped.
Komentarze
Vladimir ik Lihtenštán
Wziąłbym udział w konkursach, ale pewnie nikt nie chciałbym podziwiać orderów stworzonych starożytną sztuką paintową :)
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
To samo pomyślałem, znajomość zerowa.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Ale zarazem warto było by spróbować :)
Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Nie marudzić, tylko próbować proszę :)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Dodano odnośnik do konkursu na order za działalność na rzecz Konsulatu Scalvinii :)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
A Książę to chyba z Baridasu, jak tak patrzę na długość projektu ^^,
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.