Dwór Książęcy, Karolina Aleksandra, 06.12.2014 r. o 23:44
Mikołajki na Dworze Książęcym
Seria wydawnicza: Konkursy

kwzGZyhb.png

Już niedługo święta. W sarmackich domach powoli pojawiają się choinki, na ulicach widać lampki, a pociągi kursujące między miastami Sarmacji ustawicznie brodzą przez tory w śniegu.

My z kolei mamy dla Was parę libertów do rozdania.

TAPETA

Najprościej rzecz ujmując — potrzebujemy sarmackiej tapety na pulpit telefonu, komputera, tableta… Po prostu, żeby była sarmacka! I najlepiej w tematyce świątecznej, ale innymi też nie pogardzimy. Chcemy po prostu mieć czym się chwalić na naszych pulpitach! Zgłoszenia możecie składać w tym wątku.

ZNACZEK

Idą święta, a więc musi być i znaczek! Ponownie ogłaszamy konkurs na znaczek o tematyce świątecznej. Czy przedstawicie na nim śnieg? Choinkę? A może Armina rozdającego prezenty? Inwencja zależy tylko i wyłącznie od Was. Oczekujemy nie tylko nazwy znaczka, ale też i jego grafiki. W tym wątku możecie zgłaszać swoje prace. Zwycięski znaczek zostanie wyemitowany przez Pocztę Baridajską.

LITERATURA

A jeśli nie czujesz się zbyt biegły w graficzeniu, albo się tym nie interesujesz… Nie martw się, i dla Ciebie coś mamy. Napisz wiersz, piosenkę, opowiadanie — cokolwiek literackiego. Tematem są, naturalnie, „święta Bożego Narodzenia w Sarmacji”. Czy opiszecie rajskie krajoobrazy Teutonii? Ruch w Grodzisku? Spiski w Almerze? Ostateczną Krucjatę Cyfrowych Krzyżowców w Sclavinii? Ponownie, to zależy tylko od Was. Dzieła swoje możecie publikować w DSG, ale umieście link do nich w tym wątku.

Wszystkie konkursy trwają do 17 grudnia, godziny 20.00. Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze sondy na forum sarmackim.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 822,00 lt
Ten artykuł lubią: Aleksander Damian Chojnacki, Siergiusz Asketil, Tomasz Ivo Hugo, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Tomasz Liberi, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Zbyszko Gustolúpulo, Ignacy Urban de Ruth, Yutte Pónkrokk, Mikołaj Torped, Helwetyk Romański, Michał Pséftis, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Vladimir ik Lihtenštán, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Ivan von Lichtenstein, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Calisto Norvegicus-Chojnacka
No i kolejne zadania do eykonania przed swietami... Oj oj oj... A czasu coraz mniej...
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Ostatnio mamy tyle ciekawych inicjatyw, działań dworu, sensownych wypowiedzi i generalnie intrygujących wątków w tej Sarmacji, że mój tantiem stał się chyba kompletnie bezwartościowy...

Jestem w stanie to przeżyć tylko dlatego, że to dobrze świadczy o Księstwie. Vivat my, vivat Dwór!
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Jest i śnieżynka w tle... Można by się skupić właśnie na tych śnieżynkach w projektowaniu ;)
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
A to i ja coś napiszę.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.