Dwór Książęcy, Karolina Aleksandra, 22.12.2014 r. o 01:45
Rozwiązania konkursów mikołajkowych
Seria wydawnicza: Konkursy

kwzGZyhb.png

Tumtututudum, nadeszły rozwiązania konkursów mikołajkowych ogłoszonych przez Dwór Książęcy! Świecki Mikołaj ma dla Was nagród moc, dlatego oddajemy już mu głos!

TAPETA

Najmniej kontrowersyjnym konkursem był konkurs na sarmacką tapetę na pulpit, z tej racji że zgłoszono tam tylko jedną pracę! Dlatego też Calisto diuczessa Norvegicus-Chojnacka wygrywa nie tylko 20 tysięcy libertów, ale też i uścisk ręki Świeckiego Mikołaja oraz... darmową przejażdżkę jego wozem! Tak, to prawda! Diuczessa będzie mogła przyglądać się Świeckiemu przy jego pracy! Z niecierpliwością oczekujemy na relację z tej przejażdżki! A tapetę diuczessy znajdziecie pod tym linkiem. Zalecamy niezwłoczne jej ustawienie sobie na pulpicie w celu wzniecania w sobie miłości do Księstwa.

ZNACZEK

Kolejny konkurs miał za zadanie wyłonić znaczek, który zostanie wyemitowany w Święta w Poczcie Baridajskiej. W głosowaniu starły się ze sobą trzy opcję, jednak wszystkich przeciwników rozniósł na kawałki znaczek pt. "TIH Mikołaj" autorstwa diuczessy Norvegicus-Chojnackiej.
6DbUoxoY.png
Oprócz worka zawierającego 20 tysięcy libertów, diuczessa wygrywa także darmowe pierwsze miejsce w kolejce na Poczcie Baridajskiej oraz wycieczkę do siedziby Najwyższej Izby Architektury. Jak widać, JO będzie miała co robić w najbliższym czasie... Zaś jej rywale, Axinus i diuk Czuguł-Chan dostaną na pocieszenie odpowiednio po 5 i 10 tysięcy libertów.

LITERATURA

Na koniec najlepsze kąski! W konkursie literackim zgłoszono aż sześć prac. Jednak, jak się okazało, w ankiecie najwięcej głosów zdobyła praca Krzysztofa diuka Czuguł-Chana, którą można podziwiać pod tym linkiem. Nietypowa sarmacka choinka zdobyła bardzo wiele głosów, dlatego też Świecki Mikołaj doręczy JO Diukowi wór z 20 tysiącami libertów. W docenieniu tego, że JO poświęcił własną choinkę, aby wypisać na niej życzenia, postanowiliśmy także o imporcie prawdziwej choinki z zimnej Tuoelenkki w prezencie dla diuka. Z kolei hr. Iwanowicz von Lichtenstein i diuk Lipa w ramach nagród pocieszenia dostaną po 10 i 5 tysięcy libertów!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursach... i wesołych świąt :)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 651,00 lt
Ten artykuł lubią: Sucio Vips, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Vladimir ik Lihtenštán, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Helwetyk Romański, Tomasz Ivo Hugo, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Adam Jerzy Piastowski, Marek von Thorn-Chojnacki, Krzysztof Kura, Avril von Levengothon.
Komentarze
Rattus Norvegicus-Chojnacki
No proszę, Calisto bezustannie wymiata! :)
Odpowiedz Permalink
Calisto Norvegicus-Chojnacka
Ho, ho, ho :) cudownie. Bedę miała na zakup "Wolnej Awary" na rynku wtórnym :) dziękuję i lecę do tego Mikołaja :)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Gratuluję zwycięzcom, prace są naprawdę dobre :)
Odpowiedz Permalink
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Gratulacje dla zwycięzców!
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Serdeczne dzięki, a konkursy laurkowe kiedy zostaną wypłacone?
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Cytuję:
Świecki Mikołaj

Dziadek Mróz?
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Dziadek Mróz to nie świecki mikołaj! Świecki jest w panteonie Kościoła Wandowego, czego nie da się powiedzieć o bohaterze baśni radzieckich.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Oraz gorąco ubolewam nad przegapieniem konkursu na tapetę. Miałbym znakomity pomysł na przygody jednorożców w stylu hentai.
Odpowiedz Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
Wielorogowa stonoga? (Nawiązując do pewnego chorego filmu :D )
Odpowiedz Permalink
Adunaphel Kovall
Gratuluje Laureatom ;3 Więcej takich konkursów ;3
Odpowiedz Permalink
Olivia Sara Bohuslav
Gratulacje!
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.