Dwór Książęcy, Karolina Aleksandra, 21.02.2015 r. o 19:16
Wizyta w Królestwie Surmenii
Seria wydawnicza: Służba Dyplomatyczna JKM

3GqHi048.png

Dwór Książęcy Jego Książęcej Mości Tomasza Ivo Huga i Rada Ministrów pragną podać do wiadomości, że w dniach 22-27. lutego br. delegacja sarmacka będzie gościła w Królestwie Surmeńskim. Wizyta została zorganizowana na zaproszenie Archonta Surmenii, Dostojnego Konstantinosa Mikisigosa, zaś jej plan został podany tutaj. Pierwszy dzień delegacja Księstwa spędzi w Kaharonei, gdzie zostaną powitani przez Archonta i jego małżonkę. Następnie spotkają się w Pałacu Jacyńskim również i z dalszą rodziną Archonta. Planowane jest wspólne przemówienie szefów rządów Sarmacji i Surmenii oraz bankiet na cześć delegacji Księstwa.

Drugi dzień delegacja spędzi w Nomosie Opradzkim, gdzie złożone zostaną kwiaty na grobie Ojca Surmeńczyków w Mimozji i Pierwszego Archonta Królestwa Surmeńskiego po restauracji monarchii, Nikolaosa Zorbasa, w Siczynie. Następnie w Mimozji odbędzie się konferencja monarchów obu państw, po której udadzą się na posiłek razem z szefami rządów w mimozyjskim Pałacu Rodu apo Zep.

Kolejne dni poświęcone będą rozmowom między delegacją sarmacką a surmeńską o sprawach istotnych dla obu państw. Ostatniego dnia w Pałacu Deńskim w Kaharonei odbędzie się bankiet na cześć Jego Książęcej Mości, zaś potem delegacja sarmacka opuści ziemię surmeńską.

Wiadomo, że w delegacji sarmackiej uczestniczyć będą na pewno JKM Tomasz Ivo Hugo, Kanclerz Wojciech bnt Wiśnicki, Minister Spraw Zagranicznych Remigiusz kaw. Lwowski i Marszałek Dworu, Karolina diuczessa-hrabina von Lichtenstein. Na miejscu prawdopodobnie wspomoże nas także ambasador Księstwa w Surmenii — Młynek v-hr. Kawowy. Niewykluczone jest jednak, że razem z delegacją sarmacką pojadą eksperci od pewnych spraw, których obecność będzie pożądana przy tajnych rozmowach tyczących się przyszłości obu narodów.

Delegacja sarmacka z radością oczekuje możliwości spotkania się z władzami Surmenii i przedyskutowania współpracy między naszymi krajami.
u9bZ2b4u.png
Dotacje
2 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Siergiusz Asketil, Wincenty Wałachowski, Młynek Kawowy, Vladimir ik Lihtenštán.
Serduszka
8 740,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Wincenty Wałachowski, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Ignacy Urban de Ruth, Młynek Kawowy, Adam Jerzy Piastowski, Vladimir ik Lihtenštán, Ivan von Lichtenstein, Laurẽt Gedeon I, Markus Arped, Remigiusz von Ram, Wojciech Wiśnicki.
Komentarze
Ignacy Urban de Ruth
Bardzo ładne opakowanie graficzne <3
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Trzymam kciuki i życzę pomyślnych wiatrów w rozmowach, powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Remigiusz von Ram
Zapowiada się ciekawie
Permalink
Tomasz Liberi
Czekam na wyniki
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Jak zwykle rzeczowo i na wysokim poziomie :D
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian Chojnacki
Dobrze że mamy tak godnego sojusznika :D
Odpowiedz Permalink
Daniel Chojnacki
Powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Maksymilian Nowak
Powodzenia życzę ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.