Dwór Książęcy, Karolina Aleksandra, 30.05.2015 r. o 20:32
Wizyta JKM Marcina Mikołaja w Księstwie
Seria wydawnicza: Służba Dyplomatyczna JKM

3GqHi048.png

Dzisiaj do Książęcego Miasta Grodziska na pokładzie samolotu przybył Jego Królewska Mość Marcin I Mikołaj. Król Dreamlandu i Elderlandu przejechał ulicami Książęcego Miasta prosto do Pałacu Książęcego, gdzie powitała go delegacja sarmacka w składzie: Marszałkini Dworu Karolina diuczessa-markiza von Lichtenstein, Czcigodny Kanclerz Siergiusz baron Asketil i Minister Spraw Zagranicznych Młynek hr. Kawowy. Po wstępnych rozmowach w Sali Tronowej, do grona rozmawiających dołączył Jego Książęca Mość Tomasz Ivo Hugo, który powitał Jego Królewską Mość w Sarmacji.

Podczas wizyty omawiano wstępnie różnorakie tematy, w tym organizację wspólnej inicjatywy kulturalnej, zaś prospekty na zacieśnienie współpracy między Księstwem a Królestwem są znaczące. Obecnie Jego Królewska Mość i Jego Książęca Mość przechadzają się po ogrodach Pałacu Książęcego, rozmawiając prywatnie.
u9bZ2b4u.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 306,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Daniel January von Tauer-Krak, Tomasz Ivo Hugo, Młynek Kawowy, Aleksander Damian Chojnacki, Krzysztof St. M. Kwazi, Helwetyk Romański, Irmina de Ruth y Thorn, Adi Alatristé, Sted Asketil, Vladimir ik Lihtenštán, GdL, Zoara Schlesinger-Asketil, Henryk Leszczyński, Laurẽt Gedeon I.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Bardzo ciekawa wizyta. Z początku myślałem, że tylko standard i przyznam, że ucieszyłem się, że się pomyliłem :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.