Frak - mistrz elegancji

7JWk5M3K.jpg
Na zbliżający się Bal rocznicowy jeden z najlepszych krawców w Teutonii, Almando Armino, który na stałe prowadzi swój warsztat krawiecki w Ruhnhoff proponuje najelegantszy frak.

Frak uszyty z czarnego sukna, dwurzędowa marynarka o długich połach, klapy ozdobione jedwabiem. Spodnie wykonane z tego samego materiału co góra, bez mankietów z dwoma lampasami po bokach.

Do tego koszula biała usztywniona z stojącym kołnierzykiem, z łamanymi rogami. Guziki wykonane z masy perłowej, spinki do niej wykonane z złota z maleńkimi brylantami.

Biała kamizelka z wycięciem, nisko zapinana.
Mucha wykonana z pikowanej bawełny, czarne lakierki, czarne jedwabne długie skarpety, złoty zegarek kopertowy zawieszony na złotym łańcuszku przyczepiony do kieszonki marynarki.

W kieszeni marynarki na piersi biała jedwabna chusteczka. W chłodniejsze dni peleryna, czarny cylinder, czarna laseczka z białą kulką.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 425,00 lt
Ten artykuł lubią: Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Roland Heach-Romański, Tomasz Mancini, Yennefer von Witcher, Zoara Schlesinger-Asketil, Ignacy Urban de Ruth, Daniel January von Tauer-Krak, Krzysztof St. M. Kwazi, Alfred, Irmina de Ruth y Thorn, Adam Jerzy Piastowski, Piotr Nadolski, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Adam Jerzy Piastowski
Jest i agent Jego Królewskiej Mości. Dobra robota z artykułem ;)
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Bond zawsze dobrze wygląda.
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Póki co najlepszy kostium, jeśli brać pod uwagę okoliczność 'imprezy' :)
Odpowiedz Permalink
Heweliusz Popow-Chojnacki
Fajny artykuł i fajny temat. :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.