Herold, Zoara Schlesinger-Asketil, 04.07.2015 r. o 15:34
13 lat minęło... czyli wielkie święto Królestwa Baridasu

170Y25ip.jpg


13 lat... Szczęśliwa czy pechowa trzynastka dla Baridajczyków? Czy mieszkańcy są dumni zbycia Baridajczykami? Jak Baridas się zmieniał przez te ostatnie lata?
Mamy kolejną rocznice by wyciągnąć wnioski, powspominać, urządzić huczną uroczystość... Chcecie podzielić się swoimi przeżyciami? Śmiało piszcie w komentarzach! :)


Chciałabym życzyć przede wszystkim jedności, zero kłótni. Byśmy w końcu żyli w zgodzie, nie tylko w naszym wspaniałym oraz pięknym Baridasie ale i z innymi samorządami. By Królestwo Baridasu istniało jak najdłużej w szczęściu i radości. Byśmy pozostali wielką rodziną do końca v-lat! Życzę wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń!


bCLVu6FC.jpg


PS Nie zapomnijcie o uroczystościach. ;)
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tomasz Mancini, Tomasz Ivo Hugo, Adrian Maksymilian Józef Alatriste.
Serduszka
6 724,00 lt
Ten artykuł lubią: Tomasz Mancini, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Mateusz Korecki, Markus Arped, Tomasz Ivo Hugo, Herman Kolineusz, Laurẽt Gedeon I, Vladimir ik Lihtenštán, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Julian Fer at Atera, Wojciech Wiśnicki.
Komentarze
Laurẽt Gedeon I
Baridas to królestwo dla cierpliwych osób. Ma swój specyficzny i niepowtarzalny klimat, którego nie można zapomnieć. Trzeba minimum roku, żeby zrozumieć o czym piszę, bo jak mówił pewien Gruzin:słów brak, wódki brak...
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
Jakkolwiekby nie było, Zamurze to ciekawy kraj. Mimo, że oddziela nas Mur i morze antagonizmów, życzę Wam wszystkiego najlepszego!
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Piękny tort,a do tego w barwach narodowych :)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Piękny, jak piękny, ale jaki pyszny!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.