Sarmacka Gwiazdka: Wykreślanka
Seria wydawnicza: Konkursy

sC6Usb2W.png

Sarmatki, Sarmaci!

Powoli wkraczamy w świąteczny czas. Już niedługo na ulicach Sarmacji zobaczymy przystrojone ulice, ubrane choinki oraz świąteczne lampki, które będą zdobić niejeden sarmacki dom.

Mimo, że do świąt pozostało 24 dni Dwór Książęcy już teraz poczuł wielką magię świąt. W tym roku, aż zanadto i musiał dać upust swojej energii wcielając w życie wielką świąteczną akcję „Sarmacka Gwiazda”. W ramach tej akcji sarmackie społeczeństwo będzie mogło zaznać sporej dawki rozrywki oraz zastrzyku libertów, które można wydać na luksusowe wigilijne produkty z całego mikroświata czy też na najbardziej wyrafinowane prezenty pod choinkę. Akcja polega na tym, że Dwór organizuje różnego rodzaje konkursy i quizy o tematyce świątecznej.

Na pierwszy ogień idzie wykreślanka, w której jedna osoba może zgarnąć 3 tysiące libertów. Konkurs polega na tym, aby wychwycić hasła w poniższych rubrykach. Dla ułatwienia podamy, że haseł jest dziesięć, w tym pięć ułożonych pionowo, a pięć poziomo. Za jedno wychwycone hasło Dwór płaci 1,5 tysiąca libertów. Jedna osoba może podać tylko dwa hasła. Rozwiązania prosimy podawać w Ćwirku za pomocą hastagu: #ŚwiątecznaWykreślanka. Konkurs potrwa do 5 grudnia. My jednak głęboko wierzymy, że Sarmaci uporają się z tym zadaniem w przeciągu jednego dnia. Hasła są banalnie proste i dotyczą – oczywiście – Świąt Bożego Narodzenia.

Szanowni Państwo, Sarmacką Gwiazdkę czas zacząć!

gdtE7sx1.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 204,00 lt
Ten artykuł lubią: Karolina Aleksandra, Daniel January von Tauer-Krak, Ignacy Popow-Chojnacki, Orjon Surma, Markus Arped, Fiodor Swirydiuk, Kristian Arped, Marcin Stranczyk, Adi Alatristé, Bonawentura Czajkowski.
Komentarze
Avril von Levengothon
Powodzenia wszystkim.
Odpowiedz Permalink
Avril von Levengothon
Powodzenia wszystkim.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Również życzę powodzenia
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Tak to może być ciekawe :)
Permalink
Heweliusz Popow-Chojnacki
Hasła, które zostały wychwycone i nie mogą być już powtarzane: gwiazdka, wigilia, karp, bałwan, sianko, bombka oraz opłatek. Do odgadnięcia pozostaje tylko jedno hasło!
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Uszka - kolumna 1, zaczyna się od 3 wiersza.
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Prezent - 16 kolumna, wiersz 4.
Odpowiedz Permalink
Heweliusz Popow-Chojnacki
Moi Drodzy zaszła mała pomyłka w moim poprzednim komentarzu pod tym artykułem. Umknęło mi to rozwiązanych haseł jeszcze: makowiec i prezent. Dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi :)
Odpowiedz Permalink
Heweliusz Popow-Chojnacki
do rozwiązanych haseł *
Odpowiedz Permalink
Heweliusz Popow-Chojnacki
Wszystkie hasła zostały rozwiązane! Tym samym Wykreślanka dobiegła końca :) :) Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gratulujemy wygranym :) Sarmacka Gwiazdka zaprasza na inne - jeszcze lepsze - inicjatywy! :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.