Sarmacka Gwiazdka: Kolędy
Seria wydawnicza: Konkursy

sC6Usb2W.png

Gwiazdka coraz bliżej!

A Dwór Książęcy zaprasza do świętowania jej razem z Sarmacją! Dzisiaj kolejny konkurs z cyklu „Sarmacka Gwiazdka”. Tym zajmiemy się… kolędami!

Ten konkurs będzie dzielił się na dwie części.

Napisz własną kolędę!


O czym śpiewa się u Ciebie w mikronacyjnym domu? A może kojarzysz jakieś kolędy lub inne piosenki zza wirtualnej granicy? Nie bój się, podziel się z nami swoją twórczością. Niech w całej Sarmacji rozbrzmią takty świątecznych piosenek — czy będzie to „Ostatnich świąt siedzieliśmy w Grodzisku / przy rozległym i bardzo ciepłym palenisku”, czy może bardziej popkulturowa interpretacja niektórych piosenek. Wybór zależy od Was! Do 19 grudnia, godz. 23.59 należy opublikować kolędę lub piosenkę w prasie sarmackiej i przysłać linka organizatorowi Pocztą Konną.

Jeśli chodzi o nagrody… Za pierwsze miejsce można wygrać 30 000 lt, za drugie 20 000 lt, zaś za trzecie 10 000 lt! Jest o co walczyć!

Wspólna sarmacka kolęda!


Na forum istnieje wątek, w którym każdy ma okazję do dopisania swoich paru wersów do wspólnej sarmackiej kolędy! Szczegółowe wymagania będą w samym wątku, my zaś zapraszamy do wspólnej i kreatywnej zabawy!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 253,00 lt
Ten artykuł lubią: Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Ignacy Popow-Chojnacki, Michał Pséftis, Ivan von Lichtenstein, Misza "JK" Korab-Kaku.
Komentarze
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Kolęda... nigdy nie napisałem żadnej kolędy, to brzmi jak wyzwanie. Spróbujemy, pożyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.