Kowen, Sorcha Raven, 20.04.2016 r. o 19:03
Magiczna pełnia

D
ziś jest pełnia Księżyca, jest on obecnie w znaku Wagi, to dobry czas na zaklęcia dotyczące uczuć i urody. Zatem jeśli chcesz skorzystać z dzisiejszej pełni zobacz co magowie z Kowenu Ci proponują.

vQl70oZ4.jpg

O
to proste zaklęcie na poprawę urody:
zmień stare lustra w domu, na drzwiach od wewnętrznej strony powieś małe lustereczko, następnie o północy stań przed nim i wypowiedz słowa „Precz brzydoto moja, niech przyjdzie uroda, nigdy nie wracaj, tak niech będzie na wieki. Niechaj się stanie jak powiedziałam".
Po wypowiedzeniu tych słów otwieramy drzwi i spluwamy z obrzydzeniem na zewnątrz trzy razy, po czym kładąc się spać wizualizujemy siebie i swoją urodę.
328vX7cL.gif
Z
aklęcie na uczucia:
na początek musisz się zaopatrzyć w drewniane pudełko .
W czasie pełni Księżyca, o północy, udaj się nad staw lub inny zbiornik wodny, uzbieraj trzy garści trawy i kwiatów leśnych ,włóż do drewnianego pudełka, a następnie poszukaj żaby, złap ją i włóż do pudełka, wszystko przynieś do domu.
Napisz życzenia dotyczące miłości na białej kartce i również włóż do pudełka obok żaby. Całość w pudełku przykryj trawą i i postaw na parapecie okna, lekko go uchyl. Zapal trzy czerwone świece i zacznij medytować, prosząc żabę o spełnienie życzenia.
Kiedy żaba Cię wysłucha wyskoczy z pudełka i pójdzie spełnić Twoje życzenia, a jeżeli będzie tam siedziała i nie wyskoczy do rana oznacza to, że Twoje życzenia nie spełnią się szybko lub nigdy.

Powodzenia i miłego czarowania :)
Dotacje
500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Nikki Sexx.
Serduszka
5 206,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Irmina de Ruth y Thorn, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Baszar Svensson at Atera, Jan Grimknur, Yennefer von Witcher, Laurẽt Gedeon I, Julian Fer at Atera, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Jan Grimknur
A co jeśli złapię żabę i moim życzeniem , by nigdy w swojej historii żaby nie złapać?
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
To znaczy, że czas przestać myśleć o żabach :D
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
żaby są smaczne... usmażone oczywiście :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Można by upitrasić coś magicznego ;)
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Właśnie bym coś zjadł ;) Jeśli miało to by być coś magicznego, to jeszcze lepiej ;)
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Można też sporządzić jakąś magiczną miksturę :)
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
O właśnie, Bracie Eradlcie, zupełnie o tym zapomnialam :)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Spróbowałem zaklęcia na uczucia, ale w trakcie zbierania trawy i kwiatów leśnych przyszły chmury i w ni cholerę nie wiedziałem co znalazłem, bo było za ciemno. Następnego ranka w drewnianym pudełku zobaczyłem patyczek po lizaku, zużyty kondom i wkładkę do butów rozmiar 69. Zamiast żaby był ślimak, który rozmazał swoim śluzem wszystko co zapisałem na kartce. Co to oznacza? Proszę o poradę ;)
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Patyczek po lizaku, zużyty kondom i wkładkę do butów rozmiar 69, to oznacza, że drzemią w Tobie jakieś ukryte marzenia lub pragnienia, numer 69 jest bardzo znaczący przy tym, może oznaczać iż za 6 miesięcy spotkasz 9 niewiast, jednak ten ślimak mnie niepokoi, a szczególnie, że rozmazał swoim śluzem wszystko co zapisałeś na kartce, bo to rychłe rozmazanie Twoich marzeń, niespełnienie. Musisz spróbować przy następnej pełni, która będzie miała miejsce 21 maja jeszcze raz spróbować.
Moja rada- aby wróżba nie obróciła się przeciwko Tobie, musisz w czasie nowiu Księżyca, a będzie to 6 maja, iść na to miejsce, spalić wszystko, przy tym trzy raze splunąć przez lewe ramię, wypowiadając słowa "precz zaklęcie, precz uroku, stoję obok tego z boku", powinno pomóc. Jeśli nie pomoże, zapraszam na seans oczyszczenia sokiem z dżdżownicy.
Ziemia z Tobą!
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
Na nowe uczucia jestem za stary,
na urodę nie narzekam ;)
Hm.
:)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
O zdecydowanie za trzeźwy jestem na takie eksperymenty; może w weekend majowy spróbuje :D
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.