Sarmatko! Sarmato! Czy coś zrobiliście dla Sarmacji?

K
ochani!

P
arę dni temu informowałam o konkursach, które postanowiliśmy zorganizować z okazji rocznicy powstania Księstwa Sarmacji! Polityka, polityką, ale gdzie te zgłoszenia do konkursów?! Zapraszam do uczestnictwa we wszelakich konkursach, a dziś na zachętę dodam jeszcze kolejne!

J
ak Czternastka to impreza, tak? No właśnie! Skoro mamy imprezować, to zapraszam Was do udziału w konkursie na najlepsze i najbardziej wyrafinowane i z pomysłem drinki i torty rocznicowe! Zgłaszacie je w artykułach, a dodatkowo oczywiście zapraszam do poinformowania wszystkim o tym na ćwirku! Termin do 20 maja

Z
nacie hymn? Jak nie to radziłabym zapoznać się i wziąć udział w konkursie muzycznym na wykonanie hymnu! Więcej nie będę się rozpowiadać o tym. Ślijcie na pocztę konną swoje wykonania i najważniejsze - nie wstydźcie się! Nasze uszy wytrzymają! Termin zgłaszania - 20 maja.

W
niedzielę natomiast będziecie mogli zgłaszać się do Turnieju w statki. Turniej odbędzie się oczywiście w sferze on-line, a przewiduję, że zaczniemy grać już w najbliższą środę!

A
może zastanawialiście się o tym w czym wybrać się na wielki bal? Pochwal się swoją kreacją i wystaw ją do pokazu mody z okazji rocznicy Księstwa Sarmacji. Tematyka kreacji jest dowolna. Zgłoszenia poprzez ćwirka z hashtagiem #pokazmodyKS. Zgłoszenia do 21 maja!

T
yle na dziś! Zapraszam do zajrzenia w poprzednie artykuły, a w tym tygodniu ogłoszę Wam jakie czekają na Was nagrody i oczywiście składy jury!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 802,00 lt
Ten artykuł lubią: Michał Pséftis, Ryszard Paczenko, Irmina de Ruth y Thorn, Tomasz Ivo Hugo, Cudzoziemiec, Laurẽt Gedeon I, Baszar Svensson at Atera, Sorcha Raven, Adam Jerzy Piastowski.
Komentarze
Cudzoziemiec
#YOLT

u39h83D9.png
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
Ja spamowałem w celu odzyskania aktywności!
I tak mi już zostało...
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
to ja też trochę po spamuje, aktywność mi sie kończy. Jednak rocznica zaiste wspaniała.
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
Ano, aktywność ważna jest.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Zamiast spamować wzielibyscie udział w konkursach -_-
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Przecież wziąłem...
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Nie do Pana. Do Diuka!
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
Diuk Marek czy weźmie udział, to niewiadomo :)
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Ja mogę przesłać swoje zdjęcie w czasie przygotowywania tajemnego zakwasu na maseczkę wiecznej młodości, tylko nie wiem gdzie...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.