Park Stołeczny, Tytus Aureliusz-Chojnacki, 11.05.2016 r. o 17:51
Margońskie Konie - FC Czarnolas (zapowiedź spotkania)

HjoKBixL.jpg

Nadszedł długo wyczekiwany wieczór. Dzisiaj o 20:30 Margońskie Konie na własnym stadionie podejmują FC Czarnolas - zespół, który w ćwierćfinale dzięki bramce na wyjeździe wyeliminował nie byle kogo, bo obrońcę tytułu FC Grodzisk. Nagroda za wygraną w dwumeczu nie byle jaka - możliwość wystąpienia w finale Pucharu Sarmacji. Zapraszam na zapowiedź tego ekscytującego meczu!

Margońskie Konie mają się czym chwalić. Pokonali ligowego dominatora i niewątpliwie kandydata do podwójnej korony - Synów Wandy. Trener pokonanych, Michał Michaelus, w pomeczowej konferencji prasowej przyznawał:
- Wygrali zgraniem zespolu. Kolejny argument by przed kolejnym sezonem nic nie transferowac.

xUX9l3a7.jpg

- Ten dwumecz udowodnił nam, że nie musimy się nikogo obawiać - przekonywał Tytus Aureliusz przed najbliższym meczem pucharowym - Posiadamy drużynę, która tylko przez przypadek znalazła się w drugiej lidze, a tegoroczny puchar jest tego najlepszym przykładem.

Pytany o półfinał z drużyną z Czarnolasu menadżer Koni odpowiada:
- To nie będzie łatwy pojedynek, a nam woda sodowa do głowy nie uderzyła. Cały tydzień został solidnie przepracowany przez drużynę, robiliśmy co mogliśmy, aby rozpracować taktykę rywala, więc mogę z ręką na sercu powiedzieć, iż niezależnie od wyniku, będę ze swojego zespołu dumny.

DMaJekW2.jpg

Zerkając na statystyki sytuacja Margońskich Koni przed pojedynkiem z podopiecznymi obecnego namiestnika Starosarmacji nie wygląda już tak kolorowo. W ostatnich pięciu spotkaniach z FC Czarnolas, Konie nie wygrały żadnego, strzelając tylko jedną bramkę.

- FC Czarnolas od dłuższego czasu ma patent na Konie - zauważa Gerwazjusz Kwaśniewski, ekspert piłkarski i znawca SLP - Widać, że zespół z Margonu im leży, i jeżeli dzisiaj Tytus Aureliusz nie wymyśli czegoś nowego, czegoś co naprawdę zaskoczy gości, to czuję, że do Czarnolasu Margońskie Konie mogą jechać w roli outsidera.

szu_4174.jpg

Niezależnie od wyniku, dzisiejszy mecz na Stadionie Marduk, z pewnością przyniesie wiele emocji fanom futbolu. Czy Margońskie Konie zbudują zaliczkę przed meczem wyjazdowym? A może FC Czarnolas zatrzyma niepokonanych Margończyków ucierając im nosa? Na te pytania uzyskamy odpowiedź już dzisiaj o 20:30. Serdecznie zapraszamy do oglądania! :)
Dotacje
1 500,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Cudzoziemiec, Henryk Leszczyński, Ryszard Paczenko.
Serduszka
4 663,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Henryk Leszczyński, Laurẽt Gedeon I, Ryszard Paczenko, Gotfryd Slavik de Ruth, Krzysztof St. M. Kwazi, Michał Michaelus.
Komentarze
Ryszard Paczenko
Brawo, brawo, gratulacje!
A my w duszę, dwa do zera - no ale u nas to było do przewidzenia :)
Odpowiedz Permalink
Tytus Aureliusz-Chojnacki
Cieszę się, że to 1:0 wpadło, bo rywal mnie przeczytał. A FAN? :) Niech FAN jeszcze nie składa broni!
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
Na pewno nie złożymy!
Ale co widać, to widać :) Scholandczykom wystarczy zamurować bramkę. Mam nadzieję, że na łatwiznę nie pójdą, ale... sam bym zamurował.
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
DRŻYJCIE PRZED REWANŻEM.
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
:D
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Zawsze i wszędzie będę wspierał sercem i gardłem Konie :)
Permalink
Ryszard Paczenko
Ja Konie będę wspierał często, ale nie wtedy, jeśli będziemy grać przeciwko sobie :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.