Rocznica już za tydzień!

Moi drodzy!

J
uż za tydzień rocznica Księstwa Sarmacji! Tym razem 14! W ramach rocznicy mamy szereg konkursów dla państwa i staram się przypomnieć jakie je mamy! Oczywiście wraz z nagrodami!

P
ierwszy konkurs jest związany z grafiką rocznicową! Niestety jak do tej pory brak jakichkolwiek zgłoszeń, to może powiedzmy jakie są nagrody! 10 000 libertów za 1 miejsce, 5 000 za drugie, a za 3 - 2 500 lt. W przypadku mniejszej liczby uczestników informuję, że można uzyskać kasy o wiele więcej! Zgłaszajcie w PW, albo w artykule z dopiskiem GRAFIKA 14.

D
rugi konkurs związany jest z piosenką promującą rocznicę Księstwa Sarmacji. Do tej pory wpłynęło jedno zgłoszenie. Nagrody podobnie jak poprzednio z możliwością ich zwiększenia!

T
rzeci konkurs obejmuje wiersz ukazujący miłość do Księstwa Sarmacji! Obecnie można również zgłaszać ten wiersz w formie artykułu z dopiskiem WIERSZ 14. Kasa identyczna, ale możemy zwiększyć!

K
olejny konkurs jest związany z artykułem dotyczącym historii Księstwa Sarmacji! Pula nagród dotarła do 100 000 libertów! Bierzcie udział czynnie!

W
ykonanie hymnu nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Weź udział i w tym konkursie! 17 500 libertów w puli z możliwością zgarnięcia całej puli jeśli to tylko Ty nagrasz!

D
rinki rocznicowe, a może torty/ciasteczka? Dodatkowo można zgłosić po prostu przepis związany z rocznicą Księstwa Sarmacji! Kasa jest trochę mniejsza, ale w formie artykułu można zgłaszać przepisy, więc można zyskać i aktywność i liberty. W puli 10 000 libertów!

Znaczek na rocznicę? Umiesz ładny stworzyć? Szczegóły pod tym linkiem!

Zapomnieliście chyba o Inicjatywie na Ćwirku. Hashtagujcie i wzywajcie Sarmatów do pracy! #CwirkujZadanie . Pozwólcie, że zabawimy się porządnie!

N
iestety nikt nie nagrał życzeń w formacie mp3, co jest niezwykle przykre! Zgłoście się i pokażcie, że Sarmację kochacie! To nawet nie trwa 5 minut, a każdy będzie wierzyć, że Sarmacja jest Waszym wirtualnym domem!

P
okaz mody przyciągnął genialne kreacje! Pokażcie ich więcej, a podczas rocznicy wprowadzimy Was w wir rocznicowej mody!

D
otarliśmy do końca! Podczas uroczystości czekają na Was konkursy! Przybądźcie, a ja już Was szczerze zapraszam! 22 maja godz. 19:00

PS.
Wszystkie zgłoszenia są przedłużone do 21 maja godz. 16:00. W składzie jury m.in. Książę i Minister Dziedzictwa Narodowego. W tygodniu ogłosimy nowych członków!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 503,00 lt
Ten artykuł lubią: Ignacy Popow-Chojnacki, Daniel Chojnacki, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Ryszard Paczenko, Kuba Hogh-Sedrovski, Tomasz Ivo Hugo, Adam Jerzy Piastowski, Helwetyk Romański, Sorcha Raven, Eremir von Hesslendkausle.
Komentarze
Cudzoziemiec
Można lajkować i słać info w świat: https://www.facebook.com/sarmacja/posts/10153763051984217
Odpowiedz Permalink
Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Wykonanie hymnu... no jeśli nikt nie ogłuchnie to coś się wymyśli :)
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Poszły moje marne wypociny graficzne na PK. Mam nadzieję, że nie jedyne.

Poniżej wrzucam linki do wglądu dla pozostałych, może kogo natchnę do działania:

GRAFIKA14
14 Rocznica KS
14 Zmiana kodu
14 Klucz
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
Niezłe!
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Zapowiada sie niezła impreza.
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Grafiki wysłałam PK.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Faktycznie sporo tych konkursów itp. związanych z uroczystościami. Jest w czym wybierać :)
Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Kochani! Zapraszam do uczestniczenia przede wszystkim w tych pięknych konkursach! Do dzieła! 4 dni zostały!
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
No to zgłaszam drink rocznicowy do konkursu.
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Dopadła mnie dziś wena, sorry ;)
WIERSZ 14
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.