Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 22.05.2016 r. o 22:53
Odznaczenia państwowe I. kwartał 2016 r.

My, Tomasz Ivo Hugo,

książę Sarmacji, król Baridasu i Sclavinii, pan w Grodzisku, suweren Armerii, Athos, Baraniego Pola, Gellonii, Mirii, Morvanu, Nowicji, Sangii, Teutonii, Tropicany, Trzyczaszkowa, Wagarii oraz Złotego Wybrzeża,


W celu zwiększenia aktywności mieszkanek i mieszkańców Księstwa Sarmacji oraz mając na względzie zmotywowanie ich do jeszcze większej pracy na rzecz Księstwa, nagradzamy niżej wymienione mieszkanki i niżej wymienionych mieszkańców Sarmacji za ich działalność w I kwartale AD 2016 (styczeń – marzec):
Za osiągnięcia na polu zakładanych tematów na forum, opublikowanych na stronie głównej artykułom, za inne posty na forum lub komentarze na stronie głównej odznaczenia otrzymują następujące osoby:
Brązowy medal orderu Awangardy
  1. Yennefer Heach
  2. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  3. Michał Bryennios
  4. Ludwik Tomović
  5. Sucio Vips
  6. Zbyszko von Thorn-Broniek
  7. Markus Arped
  8. Vanderlei Bouboulina
  9. Michał Michaelus
  10. Arcadio Deliart
  11. Tomasz Mancini
  12. Karol Smykla
  13. Adrien Eryk Esjar Józef Da Firenza
  14. Teodozjusz Azoramath-Arped
Srebrny medal orderu Awangardy
  1. Wincenty Wałachowski
  2. Krzysztof St. M. Kwazi
  3. Ryszard Paczenko
  4. Mikołaj Torped
  5. Eradl Adrien Marcus Pius Da Firenza
  6. Susanne Delfina Kierkeller
  7. Henryk K. Leszczyński
  8. JKW Daniel Chojnacki
  9. Marek Chojnacki
  10. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  11. Heweliusz Popow-Chojnacki
Złoty medal orderu Awangardy
  1. Albert Felimi-Liderski
  2. Julian Fer At Atera
  3. Ignacy Chojnacki-Ferski
  4. Andrzej Fryderyk
  5. Krzysztof Czuguł-Chan
  6. Ivan von Lichtenstein
  7. Konrad Jakub Friedman
  8. Adam Jerzy Piastowski
  9. Arsacjusz Arped
  10. Wojciech Hergemon
  11. Avril von Levengothon
  12. Jack von Horn
  13. Prokrust Zombiakov
  14. Aleksander Damian Chojnacki
  15. Ivo Karakachanow
  16. JKW Helwetyk Romański
  17. Fryderyk von Hohenzollern
Brązowy krzyż orderu Awangardy
  1. Martin Schlesinger-Asketil
  2. Gotfryd Slavik De Ruth
  3. Misza Korab-Kaku
  4. Irmina de Vellior y Thorn
  5. Maxymilian Velmilla-Popow
  6. JKW Defloriusz Dyman Wander
  7. Alexander White
  8. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  9. Don Mad
  10. Otto von Spee-Asketil
  11. Kristian Arped
Srebrny krzyż orderu Awangardy
  1. Siergiusz Asketil
  2. Roland Heach-Romański
  3. Karolina von Lichtenstein
  4. Daniel da Firenza
Złoty krzyż orderu Awangardy
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Vladimir Ivanovitsš Ik Lihtenštán
  3. Laurencjusz Ma Hi At Atera
Za osiągnięcia w zdobywaniu serc od innych mieszkańców dla swoich wypowiedzi:
Brązowy medal orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Prokrust Zombiakov
  2. Arsacjusz Arped
  3. Vanderlei Bouboulina
  4. JKW Helwetyk Romański
  5. Julian Fer At Atera
  6. Wincenty Wałachowski
  7. Daniel Maksymilian Von Schwarz-Saryoni
  8. György Róni Karakachanow Jr
  9. Tomasz Mancini
  10. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  11. Juliette Da Firenza
  12. Michał Bryennios
  13. Markus Arped
  14. Gerald Klemens
  15. Piotr Von Thorn-Cetnarovich
  16. Sucio Vips
  17. Henryk Wespucci
  18. Kazelot Hamilton
  19. Remigiusz Vladimirowicz Lwowski Von Hochenhaüser
  20. Saiko Bezimienna
  21. Jan Von Maikowski
  22. Aaron Ramsey
Srebrny medal orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Henryk K. Leszczyński
  2. Ryszard Paczenko
  3. Otto Von Spee-Asketil
  4. Avril Von Levengothon
  5. Heweliusz Popow-Chojnacki
  6. Ignacy Chojnacki-Ferski
  7. Maxymilian Velmilla-Popow
  8. Misza Korab-Kaku
  9. Krzysztof St. M. Kwazi
  10. Yennefer Heach
  11. Susanne Delfina Kierkeller
  12. Alexander White
Złoty medal orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Albert Felimi-Liderski
  2. Don Mad
  3. Gotfryd Slavik De Ruth
  4. Ivo Karakachanow
  5. Irmina De Vellior Y Thorn
  6. Konrad Jakub Friedman
  7. Mikołaj Torped
  8. Ivan Von Lichtenstein
  9. Adam Jerzy Piastowski
  10. Jack Von Horn
  11. Aleksander Damian Chojnacki
  12. Eradl Adrien Marcus Pius Da Firenza
Brązowy krzyż orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Wojciech Hergemon
  2. Laurencjusz Ma Hi At Atera
  3. Martin Schlesinger-Asketil
  4. JKW Daniel Chojnacki
  5. Andrzej Fryderyk
  6. Krzysztof Czuguł-Chan
  7. Michał Michaelus
  8. Fryderyk Von Hohenzollern
  9. JKW Defloriusz Dyman Wander
  10. Kristian Arped
Srebrny krzyż orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Rihanna Aureliuš-Sedrovski
  2. Siergiusz Asketil
  3. Karolina Von Lichtenstein
  4. Daniel Da Firenza
Złoty krzyż orderu Czerwonej Podwiązki
  1. Robert Janusz Von Thorn
  2. Vladimir Ivanovitsš Ik Lihtenštán
  3. Roland Heach-Romański
Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń kulturalnych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:
Brązowy medal orderu Dalii
  1. Fryderyk von Hohenzollern
  2. Roland Heach-Romański
  3. Ivo Karakachanov
  4. Alexander White
  5. Piotr von Thorn-Cetnarovich
Srebrny medal orderu Dalii
  1. Rihanna Aurelius-Sedrovski
  2. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
  3. Daniel da Firenza
  4. Adam Jerzy Piastowski
  5. Michał Bryennios
  6. Krzysztof Czuguł-Chan
Złoty medal orderu Dalii
  1. Aleksander Damian Chojnacki
Brązowy krzyż orderu Dalii
  1. Karolina von Lichtenstein
  2. Robert Janusz von Thorn
Za osiągnięcia na polach organizacji wydarzeń sportowych na terenie Księstwa lub uczestnictwu w takich wydarzeniach:
Brązowy medal orderu Ognia
  1. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  2. Daniel da Firenza
  3. Nikodem Thiefs
  4. Ryszard Paczenko
  5. Jan Grimknur
  6. Tytus Aureliusz-Chojnacki
  7. Albert Felimi-Liderski
  8. Wiktor Marecki
Złoty medal orderu Ognia
  1. Siergiusz Asketil
Brązowy krzyż orderu Ognia
  1. Michał Michaelus
  2. Robert Janusz von Thorn
Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości literackiej, takiej jak epika, liryka i dramat:
Brązowy medal orderu Liry
  1. Michał Bryennios
  2. Maxymilian Velmilla-Popow
  3. Otto von Spee-Asketil
  4. Henryk Wespucci
  5. Kamil Warior von Vincis-Kazakov
  6. Susanne Delfina Kierkeller
  7. Arcadio Deliart
  8. Patryk Dybała
  9. Don Mad
Srebrny medal orderu Liry
  1. Juliette da Firenza
  2. Laurencjusz Ma Hi at Atera
  3. Yennefer Heach
  4. Julian Fer at Atera
  5. Jan Grimknur
  6. Edmund Strzelecki
  7. Michał Bryennios
Złoty medal orderu Liry
  1. Ivo Karakachanov
  2. Robert Janusz von Thorn
Brązowy krzyż orderu Liry
  1. Sorcha Raven
  2. Irmina de Vellior y Thorn
Srebrny krzyż orderu Liry
  1. Karolina von Lichtenstein
  2. Rihanna Aurelius-Sedrovski
  3. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
  4. Kristian Arped
Za osiągnięcia na polach publikacji własnej twórczości, takiej jak reportaż, publicystyka, wywiad:
Brązowy medal orderu Pióra
  1. Konrad Jakub Friedman
  2. Roland Heach-Romański
  3. Avril von Levengothon
  4. Ivan von Lichtenstein
  5. Tytus Aureliusz-Chojnacki
Srebrny medal orderu Pióra
  1. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
  2. Albert Felimi-Liderski
  3. Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
  4. Siergiusz Asketil
  5. Martin Schlesinger-Asketil
  6. Arsacjusz Arped
Złoty medal orderu Pióra
  1. Gotfryd Slavik de Ruth
  2. Henryk K. Leszczyński
  3. Wojciech Hergemon
  4. Yennefer Heach
  5. Daniel da Firenza
  6. Jack von Horn
  7. Laurencjusz Ma Hi at Atera
Brązowy krzyż orderu Pióra
  1. Rihanna Aurelius-Sedrovski
  2. Irmina de Vellior y Thorn
  3. JKW Defloriusz Dyman Wander
Srebrny krzyż orderu Pióra
  1. Robert Janusz von Thorn
  2. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
  3. Karolina von Lichtenstein
  4. Fryderyk von Hohenzollern
Za działalność polegającą na sprowadzeniu do Księstwa nowego mieszkańca lub byłego obywatela, opiece nad nowym mieszkańcem lub pomocy mieszkańcom Księstwa:
Brązowy medal orderu Gloriosae Memoriae
  1. Henryk K. Leszczyński
  2. Helwetyk Romański
  3. Avril von Levengothon
  4. Krzysztof Czuguł-Chan
Srebrny medal orderu Gloriosae Memoriae
  1. Heweliusz Popow
  2. Albert Felimi-Liderski
  3. JKW Daniel Chojnacki
  4. Andrzej Fryderyk
  5. Konrad Jakub Friedman
  6. Don Mad
  7. Martin Schlesinger-Asketil
  8. Kristan Arped
  9. Arsacjusz Arped
  10. Fryderyk von Hohenzollern
  11. Kristian Arped
Brązowy krzyż orderu Gloriosae Memoriae
  1. Karolina von Lichtenstein
Za osiągnięcia w obszarach sarmackich systemów, aplikacji i integracji:
Brązowy medal orderu Architektów
  1. Prokrust Zombiakov
Srebrny medal orderu Architektów
  1. JKW Helwetyk Romański
Złoty medal orderu Architektów
  1. Avril von Levengothon
  2. Krzysztof Czuguł-Chan
Za osiągnięcia na polach wykonywaniu obowiązków funkcjonariusza publicznego:
Brązowy medal orderu Biurokratów
  1. JKW Helwetyk Romański
  2. JKW Defloriusz Dyman Wander
Srebrny medal orderu Biurokratów
  1. Albert Felami-Liderski
Brązowy krzyż orderu Biurokratów
  1. Martin Schlesinger-Asketil
  2. Heweliusz Popow
  3. Robert Janusz von Thorn
Za osiągnięcia na polu działalności w Sejmie Księstwa:
Brązowy medal orderu Prawa
  1. Maria von Primisz
Srebrny medal orderu Prawa
  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
Złoty medal orderu Prawa
  1. Kristian Arped
  2. Vladimir Ivanovitsš ik Lihtenštán
  3. Avril von Levengothon
Brązowy krzyż orderu Prawa
  1. Misza Korab-Kaku
Srebrny krzyż orderu Prawa
  1. JKW Defloriusz Dyman Wander
Złoty krzyż orderu Prawa
  1. Robert Janusz von Thorn
Za osiągnięcia na polu działalności w Rządzie Księstwa:
Brązowy medal orderu Salamandry
  1. Mikołaj Torped
Srebrny medal orderu Salamandry
  1. Alexander White
Złoty medal orderu Salamandry
  1. Aleksander Damian Chojnacki
  2. Irmina de Vellior y Thorn
Brązowy krzyż orderu Salamandry
  1. Fryderyk von Hohenzollern
  2. Roland Heach
Srebrny krzyż orderu Salamandry
  1. Daniel da Firenza
  2. JKW Daniel Chojnacki
Złoty krzyż orderu Salamandry
  1. Robert Janusz von Thorn
Za osiągnięcia na polu sprawiedliwego i sprawnego wyrokowania:
Brązowy medal orderu Sprawiedliwości
  1. Daniel da Firenza
  2. Arsacjusz Arped
Srebrny medal orderu Sprawiedliwości
  1. Wincenty Wałachowski
  2. Tytus v-hr. Aureliusz-Chojnacki
Brązowy krzyż orderu Sprawiedliwości
  1. Martin v-hr. Schlesinger-Asketil
  2. Siergiusz Asketil
Za osiągnięcia na polach pracy na rzecz Książęcych Sił Zbrojnych
Brązowy medal orderu Legii Honorowej
  1. Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni
    Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza
Srebrny medal orderu Legii Honorowej
  1. Ryszard Paczenko
Złoty medal orderu Legii Honorowej
  1. Laurencjusz Ma Hi at Atera
Brązowy krzyż orderu Legii Honorowej
  1. Tytus Aureliusz-Chojnacki
Srebrny krzyż orderu Legii Honorowej
  1. Jack von Horn
  2. Irmina de Vellior y Thorn
  3. Gotfryd Slavik de Ruth
9U364Z3U.png

W3XsoOT9.png
Spisano w Grodzisku, dn. 22 maja AD 2016

W Dziennik Praw odznaczenia już są :) Wprowadzenie do systemu chwilkę zajmie ;)
Dotacje
1 000,00 lt
Dotychczasowi donatorzy: Tytus Aureliusz-Chojnacki, Ryszard Paczenko.
Serduszka
10 142,00 lt
Ten artykuł lubią: Irmina de Ruth y Thorn, Cudzoziemiec, Helwetyk Romański, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Baszar Svensson at Atera, Avril von Levengothon, Michał Pséftis, Laurẽt Gedeon I, Ryszard Paczenko, Vladimir ik Lihtenštán, Yennefer von Witcher, Adam Jerzy Piastowski, Alfred, Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza, Jack von Horn, Ivan von Lichtenstein, Defloriusz Dyman Wander.
Komentarze
Michał Pséftis
Podejrzewam, że samo spisywanie i aktualizowanie tego wszystkiego zajęło WKM niejedno popołudnie. :D
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
Ku Chwale Sarmacji :)
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
Ku chwale Ojczyzny!
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
Również dziękuję <3
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Dziękuję za zaszczytne wyróżeninia.
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Jeszcze raz bardzo dziękuję Wasza Książęca Mość :D
Odpowiedz Permalink
Avril von Levengothon
Tyle prezentów :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Ku Chwale Ojczyzny. Bardzo dziękuje Waszej Książęcej Mości za te nieuzasadnione ordery.
Permalink
Jan Grimknur
Jeszcze raz bardzo dziękuję za kolejne wyróżnienia, a pozostałym gratuluję dodatkowych wyróżnień. :)
Odpowiedz Permalink
Henryk Wespucci
Jak miło że zostałem odznaczony ;)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.