Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 30.05.2016 r. o 12:42
Tydzień z Lennem - edycja czerwcowa rozpoczęta!
Seria wydawnicza: Tydzień z lennem

Moi Drodzy!
P
rzed nami trzeci miesiąc "Tygodnia z Lennem". Tym razem zgłosiło się Lenników w sam raz na każdy tydzień: ponownie Jaśnie Wielmożna Markiza Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Prześwietna Hrabina Irmina de Vellior y Thorn, Wielmożna Wicehrabinia Sorcha Raven oraz Prześwietny Hrabia Laurencjusz Ma Hi at Atera (nie mógł jednak wziąć wcześniej udziału) i Wicehrabia Robert Janusz von Thorn.

J
w tym tygodniu, narrację lenna Kryształowy Las rozpocznie Hrabina de Vellior y Thorn. Kolejny tydzień (6-12 czerwca), to konkursowa opieka nad Gideną, którą oczywiście roztoczy Hrabia at Atera. Następnie - 13-19 czerwca na scenę narracyjną wkroczy Wicehrabia von Thorn - będzie opiekował się Wsią Czekany. Czarci Jar opisze nam Wicehrabina Raven w dniach 20-26 czerwca. I wreszcie w ostatnim tygodniu czerwcowej edycji (27 czerwca - 3 lipca) Markiza Aureliuš-Sedrovski ponownie opisze nam Sedr.

B
ardzo się cieszę, że w tym miesiącu już od początku brak wolnych miejsc. Oczywiście, w ub. miesiącu każdy tydzień miał "swoje" lenno, no ale pierwszy raz od początku wszystko "zajęte". Mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma i w kolejnych miesiącach będzie się zgłaszać coraz więcej nowych Uczestników. Niezmiennie gorąco zachęcam! Nagrody czekają: 3 tys. lt za artykuł dla każdego Uczestnika, raz na kwartał plebiscyt na najlepszy artykuł (czyli już niedługo pierwszy) - 15 tys. dla zwycięzcy, raz do roku plebiscyt na najlepszy cykl artykułów (45 tys. dla zwycięzcy).

L
ennikom życzę powodzenia i dobrej zabawy. Mam też nadzieję, że będzie to świetna zabawa dla wszystkich Sarmatek i Sarmatów, czego też Wam życzę. Przypominam także, iż konkurs trwa cały rok i będzie można zgłaszać się na przełomie czerwca i lipca na edycję lipcową.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 705,00 lt
Ten artykuł lubią: Cudzoziemiec, Adam Jerzy Piastowski, Laurẽt Gedeon I, Sorcha Raven, Ryszard Paczenko.
Komentarze
Adam Jerzy Piastowski
WKW pozwoli, że podzielę się tylko moim skromnym zdaniem i przemyśleniem w kwestii lenna. Ale to już chyba zadanie dla nowego zarządcy IES.

Brakuje mi informacji, która pomogłaby szczególnie młodym obywatelom co takiego należy zrobić w przysłowiowym krok po kroku, aby założyć własne lenno.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Trzeba zostać Baronem Księstwa Sarmacji, czyli otrzymać od księcia łącznie co najmniej 12 wsi lennych :)
A potem złożyć wniosek w "moim" dziale i uzyskać pozytywną opinię Samorządu (jego Namiestnika).
Odpowiedz Permalink
Adam Jerzy Piastowski
Tak, ale chodzi o to, żeby było w odpowiednim miejscu na przykład w tym oznaczonym zielonym kolorkiem pt: "Poradniki" jakaś pomocna instrukcja z wytłumaczeniem w jaki sposób zdobyć te 12 wsi i dalej poprowadzeniem za rękę, że trzeba złożyć wniosek tu i tam i że trzeba znaleźć sobie dogodne miejsce na mapie swojej prowincji, o które wypadałoby zabiegać u swoich władz itp.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.