Dwór Książęcy, Cudzoziemiec, 13.06.2016 r. o 11:43
Komunikat Koronny [6/2016] — profil Sarmacji na Facebooku
Seria wydawnicza: Komunikaty Koronne

3GqHi048.png
Dany trzynastego czerwca
Anno Domini 2016

Dwa tygodnie trwała przerwa w działaniu sarmackiego kanału prowadzonego w serwisie społecznościowym Facebook. W tym czasie odbyła się, głównie za pośrednictwem artykułów w DSG, i komentarzy pod nimi, dyskusja na temat tego czym kanał winien być, czym jest, i jak prowadzić. Padł w niej również pomysł, by odpowiedzialność za prowadzenie kanału przeszła z Rady Ministrów na Dwór Książęcy.

Jest nam bardzo miło poinformować, że pomysł ów znalazł uznanie zarówno Jego Książęcej Mości Tomasza Ivo Hugona, jak i Kanclerza Rady Ministrów Rolanda baroneta Heach-Romańskiego. I tym samym, od dnia dzisiejszego, kanał Sarmacji na FB przeszedł w zarząd Dworu Książęcego i już na nowo rozpoczął swą pracę. Jego prowadzeniem zajmie się Rzecznik Prasowy Dworu Robert Janusz wicehrabia von Thorn.

W dobie mediów społecznościowych nie wyobrażamy sobie sytuacji wygaszenia kanału, który śledzony jest przez blisko 350 osób, który notuje ciekawe zasięgi i aktywność obserwujących. Chcemy by kanał Sarmacji był jej wizytówką, a jednocześnie również narzędziem promocji naszego kraju.

(—) Robert Janusz v-hr. von Thorn,
Rzecznik Prasowy Dworu Książęcego.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 128,00 lt
Ten artykuł lubią: Tomasz Ivo Hugo, Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Baszar Svensson at Atera, Henryk Leszczyński, Ignacy Urban de Ruth, Orjon Surma, Siergiusz Asketil, Ryszard Paczenko.
Komentarze
David de Hoenhaim
No i po wszystkim :)
Odpowiedz Permalink
Irmina de Ruth y Thorn
Gratulacje prapradziadku
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Znowu RCA pod Danielem XD
#czotenksięć
Odpowiedz Permalink
Cudzoziemiec
Nie, nie jestem pod Danielem.
Odpowiedz Permalink
Siergiusz Asketil
Tak trochę kompromitacja Rady Ministrów. Dobrze, że znalazło się rozwiązanie!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.