Sclaviński Totentanz
Seria wydawnicza: Komiksy

ZJ11mz6Y.png

Słowem wstępu i wyjaśnienia napiszę, że nie popieram ani Starosarmacji ani Sclavinii, nie mogłem się jednak powstrzymać, by nie narysować tego krótkiego komiksu!

Osobiście uważam, że żadne z proponowanych rozwiązań nie jest dobre, żadne też nie jest najgorsze. Sclavinia po przyłączeniu zapewne ulegnie strawieniu w starosarmackim żołądku i z czasem zginie jak inne dawne prowincje. Sclaviński zryw, który obecnie obserwujemy, jest w mojej prywatnej ocenie chwilowy. Bojownicy o wolność i suwerenność ponownie się wylogują na dłuży czas, a Sclavinia pogrąży się w marazmie.

Czuję, że poniższy komiks nie przysporzy mi wielkiego majątku, miejcie jednak na uwadze, że podczas tworzenia tego rysunku pióro w jakiś dziwny i niefortunny sposób wypadło mi z ręki i uderzyło o blat biura tak, że opryskało mi czarnym tuszem twarz.


9mwJmA4C.jpg
Serduszka
9 042,00 lt
Ten artykuł lubią: Daniel Maksymilian von Schwarz-Saryoni, Guedes de Lima, Otto von Spee-Asketil, Michał Pséftis, Wojciech Hergemon, Gotfryd Slavik de Ruth, Alfred, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Kristian Arped, Henryk Leszczyński, Orjon von Thorn-Surma, Młynek Kawowy.
Komentarze
Guedes de Lima
Motywujecie nas do wytężonej pracy, dziękujemy!
Odpowiedz Permalink
Otto von Spee-Asketil
Nie sposób nie docenić tego nowatorskiego sposobu rysowania czaszek i żeber.
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Zacna praca! I zaiste, mam nadzieję, że uda nam się udowodnić, źe nie jest to tylko chwilówka. :)
Odpowiedz Permalink
Vladimir ik Lihtenštán
Kibicuję Sclavinii!
Odpowiedz Permalink
Guedes de Lima
Nie ważne jak piszą! Ważne, że w ogóle piszą! Optymizm. :)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Grafika na ciekawym poziomie, ale nie ma co ukrywać że przesłanie jest jak najbardziej widoczne.I w prosty nie skomplikowany sposób cieszy oko :D
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.